Příspěvky uživatele - 1.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síran draselný, 23.8.2012
A aby toho nebylo málo, zjistila jsem teď, že toto hnojivo se používá na hydroponické pěstování.. Bio Bud. Organické hnojivo pro hydroponii je naprostá rarita a musím říct, že je opravdu oproti jiným tekutým organickým docela světlé a bez vůně.... celý příspěvek >
Síran draselný, 23.8.2012
Problém bude trochu složitější.. aneb vyplatí se zjistit maximum informací a rozhodnout se až posléze. Vytěsnila jsem z mysli nepříjemnou zkušenost s dárkem.. dostala jsem growshopácké hnojivo na květ, taktéž od zahradníka (pro neznalé upřesňuji, že... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.8.2012
Fotografii rostlin z konce června máte dále, později jsem ji neprozřetelně neudělala a teď už to nemá cenu, téměř všechno jsem sklidila, aby mohla rychle dozrát poslední rajčata (stěhování).
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2012
Pro jistotu ještě upřesňuji, že tato rajčata pěstuji na jiném místě než jsou ostatní, sprášení jinou odrůdou je v podstatě vyloučené. Tam, kde jsem je kupovala, to bohužel 100% nebylo. Rostlin mám 6, z toho jedna je zřejmě křížená s Pineapple (velké,... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2012 Obsahuje fotku
Připojuji ještě fotku rostlin - vysívala jsem je na začátku dubna, fotka je z konce června, ještě s malými plody. Výška byla cca 1,2m, pak už jsem je raději zastřihla, aby vyživily to množství plodů. Měla jsem trochu problém se substrátem, z deseti... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2012
Ještě doplňuji, že ta největší rajčata měla 400 - 500g a byla žebrovaná, ta na fotce mají cca 200 - 350g a žebrování mají minimální. Rostliny jsou hodně mohutné, bohatě olistěné a zdravé, kmínky mají jako stromy.
Síran draselný, 18.8.2012
Děkuji za názor. Minerální hnojiva a postřiky se snažím nepoužívat, jednak s tím a dopady na přírodu nesouhlasím a pak jsem alergik. Ten síran draselný by byl výjimka, ale i tak bych ho chtěla nahradit něčím běžným přírodním. Nachystanou mám... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2012 Obsahuje fotku
R.A.F. - jedná se o španělskou odrůdu šlechtěnou zhruba před 30ti lety z Marmande, název přímo znamená "odolné proti plísni". Pěstují se i jako delikatesa, v zimě na polích. Rajčata jsou velká - beefsteaky, v lososovo-červené barvě, jemnější chuti.... celý příspěvek >
Síran draselný, 18.8.2012
Vermikompost jsem dosypávala v průběhu sezóny párkrát v tenkých vrstvách. Květináče jsou samozřejmě velmi prokořenělé, rostliny jsou již vyhozeny, substrát bude vyžitý.
Síran draselný, 18.8.2012
Všechny příznaky splněny. Nejvíc mi samozřejmě vadí chuť plodů.. těšila jsem se na pestrou paletu rajčatových chutí, ale až na jedny to byla monotónní unylost, i na vaření žádná sláva. Coby terasová zahradnice si vermikompost dovolit můžu, přeci jen... celý příspěvek >
Síran draselný, 17.8.2012
Děkuji za reakci. Používám vermikompost, ten je kvalitní a silný. Problémem je, že původní substrát byl opravdu na draslík slabý a odnesly to všechny plody z deseti odrůd. Mám půdu obohatit o vermikompost (ráda bych u něj zůstala) a slepičince už teď... celý příspěvek >
Síran draselný, 17.8.2012
Dobrý den, po odborné debatě se zahradníkem jsem zjistila, že příčinou mdlé chuti rajčat pěstovaných v květináčích na terase je nedostatek draslíku v substrátu. Bylo mi doporučeno do substrátu na jaře přidat síran draselný. Máte s tím někdo... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 5.8.2012
Žádný spěch :). Letošní rajčata jsou docela specifická - mám osm odrůd, z každé ta první rajčata za moc nestála, zlepšuje se to až s dalšími plody. Čekám, že opravdu chutné budou až ty po půlce srpna. Červené (či zralé) rajče se ještě ne vždy... celý příspěvek >
Velmi sladká, aromatická rajčata, 21.7.2012
Podmínkou je sladkost, aromatičnost a hutnost (stupické je hodně šťavnaté).
Velmi sladká, aromatická rajčata, 21.7.2012
Děkuji za tip.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika