Příspěvky uživatele - 106.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 25.4.2014
Tedy zajímalo by mě, kde jste přišel k takové snůšce nesmyslů: -stříbro není velmi zdravé ale toxické -např. koncentrace v pitné vodě je sledována, je pravda, že je baktericidní, nicméně při vyšších koncentracích může způsobit mimo jiné střevní... celý příspěvek >
Urychlovač kompostu, 16.11.2013
Je to jedno, je možné použít i pevnou formu, nicméně lepší je následně roztok prolít vodu. Libor
Skleněný chladič, 15.7.2012
V prodejně laboratorních potřeb libor
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 11.7.2012
Princip smáčedel je v chemickém složení-ve své molekule má hydrofilní část (funkční skupinu)a hydrofobní část, hydrofilní zajišťuje rozpustnost ve vodě, hydrofobní pak zachytí mastnotu, tím zajistí její rozpuštění ve vodě. Moje špatná zkušenost... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 10.7.2012
Smáčedlo je látka, která snižuje povrchové napětí. To jsou třeba mýdla nebo tenzidy. Osobně používám obyčejný jar. S postřiky na bázi emulze řepkového oleje nemám dobré zkušenosti (na pokojovýxh rostlinách)... Libor
Křovinořez Stihl nestartuje, 2.6.2012
Dobrý den. Mám problém s křovinořezem Stihl.Nechce nastartovat a je jedno jestli je studený nebo zahřátý.Na stý pokus chytne a pak už jde bez problémů.
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Vysočina 530 m, ráno 3°C, teď 6°C, mráz žádný. Uvidíme zítra. Libor
Hojivo Travin, 8.5.2012
Na hnojení trávníku používám obyčejný cererit-10 kg za cca 250 Kč. Jednou za rok trávník postříkám směsí Staran+Lontrel. Trávník roste jak divý a bez plevelu. Používání travinu považuji za zbytečné a v podstatě nesmyslné. Mít trávník permanentně... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 28.4.2012
Existuje ještě orientační zkouška přítomnosti methanolu-používá se fuchsin, který se odbarví reakcí s SO2-v přítomnosti methanolu se zbarví červenofialově. Můžu nicméně potvrdit, že methanol najdete v podstatě v každém destilátu. Libor
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Rozbor vody provede každá akreditovaná laboratoř. Na kvalitu pitné vody existují poměrně přísné normy. Pít demineralizovanou vodu (produkt reverzní osmosy) považuji za zbytečné a pro organismus škodlivé. Pojmy živá a mrtvá voda, resp.... celý příspěvek >
Vápno do kvasu, 30.12.2011
Uhličitan vápenatý samozřejmě s kyselinou octovou reaguje, nicméně za pokojové teploty relativně pomalu. Libor
Nezaprší a nezaprší, 25.11.2011
Já minulý víkend nanosil snad 100 kýblů. Ale momentálně je u nás na Vysočině pod nulou celý den a země je už zmrzlá. Takže zalévat nemá cenu, čekám, až bude trochu tepleji.
Vosy - jakv se jich zbavit?, 8.10.2011
Tak dle informace místního myslivce se jedná o psíka mývalovitého.
Zniceni vseho ziveho - nejlepsi postup?, 1.10.2011
Záleží na reálném stavu. Já jsem koupil pozemek, který byl zarostlý šťovíkem vysokým 1,5 m a ani opakovné sečení nic nevyřešilo. Nakonec jsem opakovaně použil totální herbicid, nedříve plošně a potom místně a teď už normálně seču sekačkou. Trvalo to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika