Příspěvky uživatele - 139.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ficus binnendijkii, 17.3.2014
Děkuji za vyčerpávající odpověď, na mě až moc odbornou :-) takže teď na jaře řízkování nedoporučujete? Spíše někdy na podzim, pokud jsem pochopil správně? Děkuji
Ficus binnendijkii, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Zdravím. Mám tento fikus asi už 12 let. Zajímá mě, lze ho nějak rozmožit? Měl bych z tohoto fíkusu ještě rád třeba jednoho. Kolika let se tak průměrně dožívá? Mám ho nyní nějak zastřihávat? Nikdy jsem to nedělal, a nedorostl ani velké výšky.... celý příspěvek >
Vypouštění oleje, 19.7.2012
proč to dělat tak složitě!!, normálka ve spod sekačky je plastovej vypouštěcí šroub. Tak nevím proč bych se měl patlat s nějakým odsáváním! Vypouštím jako u auta, nebo motoroky. Bože, to sou rady tady...
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 27.4.2012
řekl bych že při výměně oleje jste ho tam nalil moc a teď se dusí olejem.  
Jaky dvoucestny ventil pro hadici 32mm, 6.4.2010
Myslím že na 32 mm neseženete. Já to řešil klasickým ventilem na 50mm a z obou stran redukce na 32mm a je vyřešeno.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika