Příspěvky uživatele - 209.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 26.4.2012
Ten jsem také vyčistil.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 26.4.2012
Jedná se o sekačku z Mountfieldu s motorem BS LS45. Zbytek benzínu tam nějaký byl, sekačka byla ve svislé poloze se svíčkou nahoře a karburátorem na boku, oleje je jak má být.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 25.4.2012
Na podzim jsem udělal asi pěknou hovadinu – benzínovou sekačku jsem po sezoně uskladnil na půdu nad garáží, aby bylo více místa pro auto. Prostě jsem u toho nepřemýšlel a sekačku jsem vytáhl pomocí kladky tak, jak ostatní těžší věci které tam... celý příspěvek >
Dirované listy, 15.6.2010
Dobrý den, prosím o radu. Tento rok májí všechny stromy (nejen meruně) prodělavělé listy jak síto. Prosím o radu co to je za škůdce. Na stromech mám žluté lepové desky. Děkuji
Odrůda rajčete, 25.2.2010
Nevíte někdo kde se dají koupit Bejbína? V obchodech jsem na ně ještě nenarazil a na stránkách Sema se taky nedají koupit.
Bazény Bestway - životnost, 22.7.2009
Máme bazén Intex třetí sezónu, letos se při napouštění objevily dvě malé dírky kterýma po kapkách prosakovala voda. Přiloženou lepicí sadou zalepeno a koupeme se dál. Sousedi mají ten samý bazén a těm se první dírka objevila při napouštění již druhou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika