Příspěvky uživatele - 227.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tomcot, 19.8.2014
Akej veľkosti sú plody Tomcotu pán Milan?
Topfive, 19.8.2014
Pán Alois trpí Topfive u vás na moniliózu? V akej nadmorskej výške Topfive pestujete? Možete chuť Topfive porovnať s chuťou Katinky? Ďakujem
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 8.6.2014
co sa da este sadit?
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 7.6.2014
Mna prekvapuje, že ferramol, čiže fosforečnan železity v nejakom ceste alebo v čom to je zarobené, je tak drahý. Aktívna látka je základná anorganická chemikália, nereaktívna, stabilná, netoxická, ľahko pripraviteľná, atď atĎ. Nie preto ma to... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 27.4.2014
By som nadviazal na pana doktora. Moj svagor dostal ku gulatinam historicky mec, teda napodobeninu. Samozrejme s nim nebojuje, nie je rytier, ani ninja, ale dal si ho zavesit ku krbu ako dekoraciu. Preto si myslim, ze bronzovy ryl za 150 eur by... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 26.4.2014
Jardo, Vas uznavam kvoli tomu, co ste dokazali s jazierkom... Ale neverte vsetkym nezmyslom, co sa pisa na nete a uz vobec nie tomu, co prehlasuju predajcovia. Pre rytiera, ktory mal mosazne brnenie, to mohlo byt dolezite, mosaz ho mohla stat zivot a... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 26.4.2014
najdite si na wikine Roman military personal equipment, zistite, ze zelezo bolo bezne. Preda v tej dobe uz zelezna doba koncila
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 25.4.2014
O "kvalite" bronzovych nastrojov hovoria dejiny. Tie narody, co odhalili tajomstvo vyroby zeleza, mali vyhodu a vyzabijali bronzakov pomerne rychle. Jedinu vyhodu co vidim pre bronz, je korozia u zeleznych nastrojov. Ale co nezoberie korozia...... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny podle kosmických rytmů, 22.3.2014
Na vychodnom sa pestuje podla rytmov najazdu miestnych nomadov. Vysledok je taky, ze sa pestuje repka, a podobne hospodarske plodiny a uz skoro vobec nie zemiaky a ine potraviny. Co sa tyka kozmickych rytmov treba si pockat az sa Adromeda zrazi s... celý příspěvek >
Chuť rajčín, 21.3.2014
V extremnych pripadoch. Napr ak je prilis vela dusika a malo draslika, moze sa to odrazit na zdravi rastliny a aj kvality a zreni plodov.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 21.3.2014
Ale co sa tyka pocasia, tak je tato jar zatial dobra a kuceravitost by nemala byt tak silna. Alebo sa mylim?
Zahradní technika z Lidlu, 16.3.2014
Ja mam z toho tovaru v katalogu retazovu pilu na dlhej tyci. Velmi prijemne prekvapila. Ako nova bola perfektne nabrusena. Urobila pracu velmi rychle. Mnohe som dopilil s nou aj na zemi, pretoze dlha rukoved zaistuje perfektnu bezpecnost pri praci.... celý příspěvek >
Co na mech, 9.3.2014
Ja sa zastanem Zdenka. Mach casto vytlaca travu len na niektorych miestach. Nikdy sa cely travnik nemeni na mach. Su to miesta vlhke tieniste a u mna je to par m2. Zdenek ma asi pravdu, ze ak su lokalne lepsie podmienky na mach, nema zmysel s tymto... celý příspěvek >
Co na mech, 8.3.2014
Zaujimave ake tvory netrvory vam mach pripomina. Ked v machu vyrazzi trava tak tam bude trava. Urcite nebudem kupovat specialnu tinkturu proti trave z reklamy co mi oblbuje hlavu.
Desinfekce půdy nekomerčními přípravky, 8.3.2014
Generator pary? Myslim, ze zahodim motyku a kupim tento vynalez. :-)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika