Příspěvky uživatele - 224.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svícení při pěstování sadby, 14.2.2014
Pani, takto sa hadat. Tepla ci studena biela, toto je matuci udaj. Rastliny vyuzivaju modru okolo 400 nm a cervenu okolo 650 nm, co su dva extremy. Ten prvy, ak ho je viac, robi biele svetlo studenym a ten druhy, ak ho je viac robi ho teplym. Preto... celý příspěvek >
Problém pri rezaný dreva, 24.9.2013
Zo vsetkeho najviac boli ta slovencina. Rezanie - rezani!!
Ryby proti komárům, 23.6.2013
slnecnica je super, ale mloky asi zabije
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 13.3.2013
Seznam dilu - ja som to hladal 3 dni ale pomožem ak viem je to tam na stiahnjutie a ak sa vam to bude hodit predajna sučiastok k motoru brigge and stratton, no je to na SK ahoj dufam že som pomohol :D
Myš - jak se jí bavit?, 1.11.2012
Suhlasim. Mys nic nezastavi. U nas do komory sa dostala zo strechy. Urobila si cesticku medzi stenou a zateplovacim polystyrenom! Narazila na ruru, cez ktoru je komora vetrana. Zial pre nas a na radost mysi to bola pvc rura. Tak si nahryzla dieru a... celý příspěvek >
Filter mab, 31.10.2012
Nasiel som zas nieco nove. Poznate filter MAB?
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 8.8.2012
V cem je rozdil?
Nemoc česneku?, 23.6.2012
tak uz napiste, mnel sem to same. Uz jsou venku a ted nevim co s tim.
Medziradie viniča, 24.4.2012
U nás je najčastejšia burina pýr, pcháč, kuračka (pěťour) a pastierska kapsička (kokoška pastuší tobolka). Kuračka má plytký koreň, stačí škriabnúť motykou, ale pýr a pcháč sú potvory. Riešením by bol bofix, ale je dosť drahý a hlavne- ide mi o... celý příspěvek >
Jaké Kiwi vybrat?, 24.4.2012
Pán Andrej Danek alias Gregor Mendel z Nitry sa domnieva, že "Všetky "veľkoplodé" arguty sú len podobnej veľkosti ako "jumbo", predpokladám, že sa jedná o rovnakú odrodu pod viacerými názvami. Jumbo je však výstižné."
Oskeruse, 24.4.2012
Rada dať k stromku kolík je dobrá. Takisto je užitočné stromček na zimu obaliť proti ohryzu. Sú to ale rady "s krížikom po funuse". Pán Badura potrebuje riešiť reálnu situáciu. Ako vidieť na snímke, na premostenie ohryzaného úseku žiadny vrúbeľ z... celý příspěvek >
Hrušně, 24.4.2012
Bude to dobrý mišmaš: navrúbľované sú už Decora, Erika a Elektra. V chladničke čakajú Astra, Jizera, General Leclerc aj Dekanka Robertova. Bohužiaľ v zahrádečke nie je viac miesta na samostatné stromky.
Medziradie viniča, 24.4.2012
Myslím si, že každá iná burina je lepšia ako pýr plazivý. Púpava síce hlboko korení, ale vďaka padáčkovitým semienkam sa v krátkom čase dokáže rozšíriť aj v ďalekom okolí. Odporúčam kosiť ešte na začiatku kvitnutia alebo, ak nie je priveľmi... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 24.4.2012
Zdravím vás chalani! Peter má pravdu, očkovanie celé hodiny na kolenách je zaberačka na kostru. Vlani som ešte týždeň po tom necítil nárty- nervy brneli, lebo boli stlačené zimnými topánkami. Bola vtedy surová zima- iba +3 a vietor. Tento rok bolo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika