Příspěvky uživatele - 160.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliník ve skruži, 27.3.2013
uvádělo se ža by jednolivé výhony měly být od sebe vzdálené. Ale mě by vyrůstalo několik výhonů z jednoho místa. navíc by celkem malý prostor ve skruži postupně zaplnil kořenam. Hnojení je samozřejmost.
Maliník ve skruži, 27.3.2013
Dobrý den, chtěl bych na zahradu zasadit maliník jak na okrasu tak aby na něm narostlo trochu pěkných malin na zobnutí. Mám k dispozici pár skruží s vnitřním průměrem odhadem 50-60cm které bych rád zakopal a do toho nasadil malinu aby se... celý příspěvek >
Zababčení mladého stromku, 8.2.2013
zdravím všechny před 2,5 lety na podzim jsem zasadil dvě třešně (kordia a burlat) společně s dalšími 12 stromy všehodruhu. Sadil jsme na podzim, první řez jsem bohužel provedl až na jaře (začínal jsme). Jedna třešen uschla a druhá přirostala... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 24.4.2012
Dobrý den, nekupujte ani jednu, Regulace rychlosti pojezdu je téměř k ničemu. ALKO a zrovna to byly myslím typ 520 BRV jsem držel v ruce po roce nebo dvou a bylo to celé rozviklané, saší mělo zevnitř oloupaný lak a rezivělo. V místě nastavování... celý příspěvek >
Čím sekat 3000 m2 max 1 x za měsíc?, 2.8.2011
sekáme užitkovou zahradu ale jen 900m. sekali jsme bubnovkou a trávu odváželi na vlečce od trkturku na hromadu... ve dvou lidech práce tak na 3-4 hodiny... ted mulčuju jednou za mesíc klasickou sekačku Stiga 53 S BW turbo a bez problému mulčuje... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
dneska seču tak to zkusím přesně stopnout :-) me to příjde jako chvilka a už zítra se budu těšít na další posečeníčko .  výpočtově bych měl 800m přejet 2x do metru což je 1,6km co nachodím. abych sekl pul hodiny musí sekačka jet... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
nikdy jsem výrazně necítíl výfukové plyny starého ani nového BS, a necítím ani hondu. (samozřejmě venku, ne v garáži). a jestli to sežere o dvě decky na litru méně je sice příjemné ale nepodstatné.  nastavení výšky sečení jsem to... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
nedokážu si představit benzínovou sekačku tlačit bez pojezdu, možná tak elektrickou co unesu v jedné ruce ale ne 40kg stroj. máme svážitý pozemek a z kopce vetšinou jedu bez pojezdu. po rovině bych už musel více zatlačit a do kopce mě to po... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 10.5.2011
mulčuju s normálním nožem a jde to krásně. mulčuju jen mírně povyrostlou trávu, vyšší sbírám do koše. Mě by zase nebavilo pořád přehazovat nože. podívám se na trávu a vezmu bud koš nebo tam strčím tu záslepku a jedu. ted jsem dokonce mulčoval v... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 Honda GCV190 - ustřihnuté kolíky na noži, 5.5.2011
už jsem sekl 4x a zatím drží. ale neseče pole, krtince a větve. Až jednou příjde na věc budu rád za zničenou blbost za 3 stovky než zničený motor. ale zatím nejlepší sekačka co jsem měl v ruce
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 31.3.2011
parkuje nám v garáži ale jěště jsme s ní nesekli. počkejte pár dní .  nicméně je dobře dílensky zpracovaná, celkově tuhá, pozinkovaný silný plech. velký a krátký tunel, startuje nadrc.
Jakou sekačku, 21.3.2011
 rad jako šafránu, nakonec máme STIGU, vypadala robustnější, stála skoro stejně jen nemá regulaci rychlosi pojezdu a boční výhoz... sekat ještě nebylo co tak nemužu poreferovat
Jakou sekačku, 9.3.2011
dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem sekačky. pozemek je 1800m2, sekaná plocha zhruba 1300m2 z toho je zhruba 800m2 sad se stromy. sekačka by mohla zvládnout sekat i nasi druhou zahradu 800m2 bez sběru trávy třeba 4-5x ročně... takže... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika