Příspěvky uživatele - 60.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 20.3.2014
Náhodou jsem narazil na tuto diskuzi a musím říct,  že já osobně jsem byl s prodejem stromků (nákup před cca 4-mi lety)  u Pražákových v Droždíně spokojený, všechny se mi ujali a měli stromky které jsem nikde jinde nesehnal a... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
U mě taky, ale když tomu nerozumím nemám se čeho chytit. Mockrát se mi také potvrdilo, zvlášť v D-testu že nejdražší a nejlepší značky, nemusí být nejkvalitnější a nejlepší. Proto raději jdu cestou informací, doporučení a zpravidla cestou lepšího... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 9.6.2013
No asi nemám problém používat jen strunu. A co by jste tedy konkrétně doporučil za stroj/stroje? Ale 6500,- je už dost přes limit.
Malý, lehký křovonořez, 9.6.2013
Pročetl jsem mnoho ale stále nevím jakou cestou se vydat. Jsem příznivce spíše kvality. Na druhou stranu vím že některé renomované značky používají levné komponenty a kvalitou jsou pak stejné jako kterýkoliv no name.  Já sám jdu raději... celý příspěvek >
Čertova hruška (hnilička), 22.4.2012
Připojuji se, na podzim jsem ji kupoval v zahradnictví v Uherském Ostrohu, zeptejte se tam, mimo jiné jsem tam sehnal i starou odrůdu jabloní banánové zimní (vřele doporučuji). Richard
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika