Příspěvky uživatele - 71.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký olej a do čeho používáte?, 19.6.2012
pro 2T v sekačce do směsi modrý olej, tipu Husquarna HP Přece jen je motor zánovní, tak proč mu nedopřát
Moniliový úžeh, 1.5.2012
předpověď na květen není příznivá a ve vyšších polohách často třešně začínají teprve kvést, takže postřiku bych se nevyhýbal
Nezabúdli ste na sýkorky?, 21.4.2012
souhlas. Rovněž od listopadu. Letos to bylo 55 kg slunečnic a 15 kg ovsa. Člověk si až říká, kam to vlastně mohli všechno nacpat.
Lištová sekačka Rotax, 20.2.2012
jedině inzerát, jestli by ještě někdo měl nebo vrakoviště, občas by se urrčitě našel vyhozený kousek. Sám jsem se jí zbavil právě proto, že se těžko shání díly a nechat si je dělat na zakázku, to se vůbec nevyplatí
Pomoc s výběrem malého traktoru, 16.2.2012
jak jsem psal výše, s traktorem se nechá jezdit na B, ale musí být do 3,5 t a hlavně nemůže mít těžký přívěs, což tunová kára již je. Zvláštní, já T dostal automaticky k C
Pomoc s výběrem malého traktoru, 16.2.2012
co je to za formulaci "nesmíte za hranice"? to jako když mám v řp "T", tak nesmím do ciziny ani s osobákem? :)) To asi ne, že? "T" platí jen v ČR
Pomoc s výběrem malého traktoru, 16.2.2012
pokud bude traktor do 3,5 t a nebude mít přívěs nad 750 kg, tak bych řekl, že B stačí, stejně jak u malých traktorů.
Piliny a dřevěný odpad, 11.11.2011
pokud by se dávalo větší množství pilin, určitě bych doporučoval přidat současně i nějaký dusík. Piliny jsou víceméně jen uhlík, mikroorganismy potřebují samozřejmě pro jejich rozklad i dusík. Takže když nebudou mít dusík, půjde rozklad pomalu a... celý příspěvek >
Seříznutí smrku, 9.11.2011
na základě doporučení zde v diskusi se chystám provést ochranu dřevin (smrky, duby, buky, modříny) postříkem aversolu. Jen si nejsem jistý, zda ho můžu rozdělat do postřikovače a každou sazenici poctivě zkrášlit od koruny ke kořenům? Nemůže to... celý příspěvek >
Seříznutí smrku, 3.9.2011
Díky české povaze (= tj. ukrást cokoli co jde) jsem nucen u několika mnou vysázených smrků ztepilých uříznout špičku + 1 patro, aby nepadly za oběť vánočních stromků jako jejich dva kolegové loni. Bohužel rostou na neoploceném místě stranou... celý příspěvek >
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 12.6.2011
bubnová sekačka za rider 100 % nebude, neboť bubnová sekačka je sice zařízení nesmírně šikovné a odolné, ale má docela velký požadavky na výkon motoru
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika