Příspěvky uživatele - 110.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň révy 2013, 18.9.2013
Dobrý den, rád bych poprosil o radu. Příští rok bych chtěl zasadit pět keříků révy. Mohli by jste mi dát nějaké typy jaké odrůdy sázet? Mělo by se jednat o rezistentní stolní révu, od skoré po pozdní, modrá i zelená (žlutá). Oblast Vyškovsko... celý příspěvek >
Doporučíte nám okrasný strom popř. keř cca 2 m vysoký, 13.6.2013
Něco podobného budu řešit příští rok.Výška max 3m.Ta bříza je opravdu pěkná.
Grace Star, 13.6.2013
O "červíky" mi jde. Pokud Grace Star zraje teď tak by je mít ještě nemusel, někde jsem četl že zraje v polovině června a nyní ještě třešně červivé nejsou. Na zahradě mám třetím rokem zasazenej Burlat na Coltu a letošní první úroda totálně... celý příspěvek >
Rubinola - praskanie kôry kmeňa, 13.6.2013
Mám tříletý stromek této odrůdy a úplně stejný problém.Prasklinky kůry na kmínku i větvích. Zdenek
Grace Star, 13.6.2013
Dobrý den, také bych si ctěl příští rok pořídit třešeň. Uvažuji o Grace Star, jen by mě zajímalo jestli tahle třešeň mívá v době zrání červíky? Píšou že zraje v polovině června, máte ji někdo? Nebo raději koupit dřívější Sweet... celý příspěvek >
Pomrzla meruňka, nebo ne?, 19.4.2012
Na zemi nejsou jen okvětní lístky, ale celé květy.
Pomrzla meruňka, nebo ne?, 19.4.2012
Včera jsem se byl podívat na zahradě.Zem pod meruňkou je plná květů.Když jsem na nějaké květy co zustaly na stromě sáhnul, tak vetšina hned upadla.Budu rád když jich tam zůstane pár do košíku.    Zdenek, Slavov u Brna
Pustoryl, 18.4.2012
Děkuji Vám Lído.Keře mám vysazeny druhým rokem, budou tvořit živý plot.Potřebuji aby se víc rozvětvily a co nejvíce povyrostly.Takže asi střihnu teď, ikdyž je už asi pět minut po dvanácté :o). A až dosáhnou správné výšky tak mám stříhat po... celý příspěvek >
Pustoryl, 18.4.2012
Měl bych jeden dotaz trošku mimo téma. Kdy můžu ostříhat loni vysazený Postoryl a Vaigélii?Na jaře, nebo po odkvětu? Děkuji.Zdenek
Rašení angreštu, 12.4.2012
Mám devět stromků angreštu, všechny raší, většina jich kvete. Jeden jsem loni na podzim přesadil a ten začal rašit asi před týdnem.Také jsem měl o něj strach.Ještě vydržte.Možná by se hodilo i zatřižení, nevím jak moc máte ty větvičky... celý příspěvek >
Mšice na pustorylu?, 29.3.2012
Tak já jsem dnes s hrůzou zjistil že mám na Pustorrylu již mšice.Keře mám zasazeny druhým rokem.Postříkáno Mospilanem.
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 29.3.2012
Malinko mimo téma.Loni na podzim jsem přesadil dvouletý stromek angreštu Prima.Bohužel doposud neraší (ostatní angrešty jsou již narašené),zkusil jsem střihnout větvičku a je uvnitř zelená.Probere se nebo uschne? Jde mi o to jestli mám ještě čekat... celý příspěvek >
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 28.3.2012
Moc Vám děkuji paní Jano.Zítra se stavím v zahradnictví, koupím a pohnojím. Zdenek
Jakou letní jabloň?, 16.11.2011
Dimu už mám zasazenou, jen jsem si nevšimnul (neptal) na podnož. Ta je JTE - H. Tak mě to doufám moc nevyroste.    Zdenek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika