Příspěvky uživatele - 253.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím nahnojit /start nově vysazených okrasných dřevin a trvalek, 19.4.2016
Dobrý večer, dnes jsme vysadili nové okrasné záhony s trvalkami a okrasnými dřevinami. Sadili jsme do zahradnického substrátu a do rašeliny. Chceme ale podpořit START těchto rostlin, tak se chci zeptat na nějaké vhodné hnojivo do zálivky - děkuji... celý příspěvek >
Jak "omladit" živý plot, 3.4.2016 Obsahuje fotku
..
Jak "omladit" živý plot, 3.4.2016
a tady je fotka thůjí, které jsou vysoké cca.2,8metru - potřebuji je snížit. O kolik můžu (zda vůbec), abych je nezničil a kdy je na střih ideální čas. Dík za radu
Jak "omladit" živý plot, 3.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu, jak omladit živý plot z thůjí. Rád bych ho snížil a nějak "zahojil" ty fleky bez zelených lístků, které vznikly díky popínavce, která větve asi udusila. Prosím o radu, jaká sztřih a kdy ho provést - dík moc. Martin
Rada ohledně rozdílů Dolmar Husqvarna, 10.8.2015
Samozřejmě pročtené to mám snad všechno co se o těchto pilách napsalo ale přijde mě že je to o oblibě určité značky a je to zhruba nerozhodně. Pro někoho jsou to jenom čínské pily ale mě jde o rozdíl obsah, výkon, jestli to bude vůbec znatelný rozdíl... celý příspěvek >
Rada ohledně rozdílů Dolmar Husqvarna, 10.8.2015
Dobrý den, prosím o radu ohledně výběru mezi Dolmarem PS 35 a Husqvarnou 135, dražší, větší a těžší nepotřebuji takže jsem to zůžil na tyto dvě. Jde mi hlavně o radu ohledně tech. rozdílů co je lepší, katalizátor nebo předvýplach a volit raději větší... celý příspěvek >
Ohryzaná kůra na mladé švestce, 30.5.2015
mám na mladé švestce čerstvě ohryzanou (nebo od strnců omlácenou) kůru. Naštěstí jen z jedné strany. Ják mám tuto ránu ošetřit, aby svestka dálk rodila?
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 8.5.2015
Děkuji za odpovědi, je zajímavé že jsem se na poště ptal a odpověď že to nejde poslat, fio, mbank a ostatní banky jsem zkoušel ale bez účtu přímo u nich také ne,  ještě se zeptám přímo na to eurogiro a pokud to bude jenom 100 Kč tak to bude... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.5.2015
Dobrý den, objednal jsem si od WilTecu filtraci, platit budu převodem ale prosím o radu zvlášť od vás co jste také nakupovali u WilTecu jakou jste volili možnost ohledně bankovních poplatků, je tam možnost BEN - všechno platí příjemce, SHA - každý... celý příspěvek >
Kdy stříhat thuje - živý plot, 12.4.2015
Dobrý den, mám kolem domu už značně vzrostlý živý plot z thůjí (vysoký zhruba 2,6metru). Roky ho strýc pravidelně řezal, ale já jsem to nyní 2 roky zanedbal. Nyní ho chci sestříhat do rozumných rozměru, ale nevím zda tento řez můžu provést teď v... celý příspěvek >
Veverky, 5.4.2013
Jak se máme naučit žít s veverkami, když sypou blechy, kudy chodí. Omyl, že by bylo veverek málo, ale jsou tak zlenivělé, že nežijí v lesích, ale mezi lidskými obydlími. Tam mají strašne snadný život, potravy spousta, jehličnatých stromů na zahradách... celý příspěvek >
Ostružina (bez trnu, velké plody) - co sní?, 13.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě tuto ostružinu - prosím o radu, jak tuto ostružinu zastřihnout, kdy střihat a jak se o ni celkově starat. děkuji moc za ochotu
Klematis - druhá rostlina v jiném stadiu, 6.3.2013
děkuji Vám všem
Jak ostříhat ostružiny (bez trnu, velké plody)? , 5.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jak ošetřit teď na začátku jara tyto ostružiny, které se plazí po pletivu ve tvaru mostu. Děkuji moc
Jak zmladit klematis? , 5.3.2013 Obsahuje fotku
a tento klematis je asi nejstarší (5-6let)-už téměř zdřevnatělé větvičky prorostlé pletivem plodí málo listí a téměř žádné květy -co stím? Ale nerad bych ho uplně rušil...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika