Příspěvky uživatele - 48.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam ted s koi kaprem (original)?, 24.10.2012
pokud mate dost hluboke jezirko tak koi přežije bez ujmy, nevídim žadny duvod ho přenašet někde do sklepa!!!
Je to bougainvillea?, 20.10.2012
Taky už mám problém s místem. Přes zimu snad něco vymyslím. Už teď nemám vhodné místo pro jednu magnólii.
Elektrická řetězovka pro ženu, 11.7.2012
Prosím o radu zkušenější. Potřebuji novou pilu a nejsem schopná se rozhodnout mezi Makitou UC3020A (možná 35, ale raději bych 30), Dolmarem ES33A a nebo Narexkou EPR 30-20.  Pila by měla sloužit pro pořez paliv.dřeva, nejčastěji metry do... celý příspěvek >
Bazen Orlando, 6.6.2012
Dobrý den, je možno bazén Orlando částečně zakopat a máte někdo zkušenost s odolností?Váháme mezi ním a Azuro, který je dražší.
Jaký smrk do 4 m výšky?, 20.5.2012
Na okrasnou zahradu k plotu (ale na viditelné místo) potřebuji vysadit smrk. Poraďte mi prosím kutivar, který dorůstá cca 3-4m (max. 4,5m). Nechci převislý. Nelépe nějaký "klasického" kuželového tvaru, raději hustší. Pokud možno ne modrého zbarvení... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Bakker, 18.4.2012
Já mám zase velmi dobré zkušenosti.Cypřišky koupené před 7 lety jsou krásné, asi 1,5 m vysoké, přestože došlé byly 0,30 m.Pár se jich nechytilo, ale obratem poslali nové a myslím, že jich bylo i o několik navíc.Mečíky jako dárek-nádherně červené jsem... celý příspěvek >
Jak připravit půdu ve skleníku?, 21.3.2012
díky za rady a podporu. Petra.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika