Příspěvky uživatele - 0.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tecumseh Vantage 35, 31.7.2016
Dobry den  Dostal jsem starsi sekacku tecumseh vantage 35 startuje dobre ale musim drzet plyn pac na volnobeh nedri otacky a chcipne muze mi prosim nekdo poradit kde je chyba a jak ji opravit dekuju
Zlodějina Kavapo, 12.6.2014
Koupila jsem si od firmy Kavapo 27.5.2014 4 kachnata a 5 housat.Bohužel mi během 3týdnů zůstali všechny kachnata ale jen 2 housata.Vždy umřeli po týdnu a začalo to tím že přestaly žrát a polehávaly.Podmínky pro ně jsou výborné, dostávají vitamíny,... celý příspěvek >
Založení trávníku, 18.4.2012
děkuji moc   snažila jsem se zakoupit kvalitní semeno - hřišťové, tedy budeme čekat, hezký den! d.
Založení trávníku, 18.4.2012
Dobrý den, připojuji otázku k založení trávníku, ráda bych věděla zdali jsem čas neuspěchala jak radíte paní Lence, jelikož my trávník vyseli již před 14dny, dotoho přišli malé mrazy a doteď žádná tráva nevzrostla, myslíte že travní semeno... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 14.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den! Pro zlepšení účinnosti brzd je nutné zařízení brzdy rozebrat, (nachází se na pravé straně u zadního kola) pořádně vyčistnit, nejlepší je vymýt benzinem, jelikož je často znečištěná od oleje a potom brzdu seřídit.Uvidíte jak se brzdná... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 14.3.2011
Dobrý den! Nevím, jestli bubnová sekačka byla vyrobená jako originál, ale koupil jsem ji v  "AGRO SMETANA s.r.o." ve Vizovicích.Při příjezdu do Vizovic od Zlína hned myslím první barák po levé straně. Jarda
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 8.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den! Mám MINI již několik let. Svážím s ním též dříví.Do lesa je velmi šikovný.Jelikož jsem měl obavy z ubrzdění nákladu, udělal jsem si vozík s nájezdovou brzdou.Dále mám udělaný pluh na sníh a bubnovou sekačku.  
lilie, 28.10.2007
Dobrý den, dostala jsem lilii v květníku, bydlím v bytě, takže přesazení na zahrádku bohužel nepřichází v úvahu. Mohl by mi, prosím někdo poradit co s lilií po odkvětu?Mám-li cibule vyndat a znovu zasadit, nebo nechat vyschnout...Pořaďte,... celý příspěvek >
Amaryllis, 3.8.2006
Mám doma tež tuto rostlinu a teprve po dvou letech vykvetla ale ne na jare nýbrž ted v srpnu.Mohu ríct,že je to moc krásná rostlina a máme vždy z jejího květu všichni radost.Jak dosáhnout aby kvetla častěji?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika