Příspěvky uživatele - 140.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pnoucí růže - jméno?, 3.11.2008
Připomíná mi Flamentantz
odlupování kůry na meruňce, 24.9.2008
Prosím o radu. Mám rok starou meruňkku Hargrand. Krásně roste, ale začala se odlupovat kůra na kmínku, v tenkých šupinkách. Je to nějaká choroba? Děkkuji Lucie
Dno bazénu, 1.7.2008
Dobrý den, máme část. zapuštěný bazén Azuro de Luxe už třetím rokem. Zatím žádný problém, až letos se všechna nečistota usazuje na dně a vůbec to nejde vysát.Voda je celkem čistá, ale dno nejde vyčistit ani kartáčem.Vodu bereme ze studny, stále... celý příspěvek >
ovocná stěna, 24.10.2007
Děkuji za rady, s malou ovocnou stěnou (nestěnou) už nějaké zkušenosti mám (je to fuška). Spíše mě zajímalo, jaké ještě jiné ovocné druhy je možné pěstovat ve stěně. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den. Marie
ovocná stěna, 18.10.2007
Prosím o radu. Ráda bych vysázela ovocnou stěnu z různých druhů ovoce. Je to možné? Jaké druhy ovoce jsou vhodné a jak postupovat? Děkuji Marie
Chemická válka?, 25.9.2007
Míro, krásně jsi to napsal ..Chemická válka... a ty podporovatelé  postřiků, ty jsou nejlepší, všemu rozumí a hlavně rozumí Přírodě ....Pozdrav od Pavla
Křovinořez Stihl nebo Husqvarna?, 19.9.2007
Husqvarna nezná slovo reklamace. Váš Pavel
Traktor Husqvarna, 15.9.2007
5 let jsem hledal traktor, zoufalost střídala zoufalost. Po zakoupení Traktoru Husqvarna mám klid, manželka se těší na sečení a děti losují kdo bude síct trávník. Jen tak pro zajímavost, 7 traktorů jsem testoval. Váš Pavel
anglické růže, 23.6.2007
Petro, dávám Vám za pravdu, je to velice dobrá firma, pan Šíp je solidní člověk a velký fanda angllických růží. Anglické růže mají budoucnost. Petro, určitě jste tak krásná jako Vaše růže. Vašek.
smrk jako živý plot, 19.3.2007
Na jaře zastřihnout pouze terminál,v Srpnu zastřihnout co to půjde.Zásadní chybu dělají  pěstitelé že nezaštipují terminální výhon včas.Živý plot ze smrku je jednoduchý ale je potřeba po přijmutí  sazenic zaštipovat a zaštipovat.
Habr - zmlazení živého plotu., 19.3.2007
Nebojte se sáhnout na habr radikálně, můžete odstranit  15 až 20% větví ,po zaříznutí zkuste ke kmenům zasadit Hederu a nechte se překvapit co to udělá, je to dobrá finta .Jak se podaří Hedeře uchytit kmenu,začnou žít v symbióze.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika