Příspěvky uživatele - 224.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní jablka dozrávají, 7.8.2014
Milan v čom bola kvalita plodov Kuresie horšia? Mali ste plody popraskané ako minulý rok alebo sa pridali aj ďalšie neduhy? Do akej veľkosti asi dorastajú plody? Ďakujem za odpoveď.
Radosť, 7.8.2014
Podobá sa na Redhaven vzhľadom alebo chuťou plodov? Ďakujem za odpoveď.
Návrh filtrácie v jazierku - váš názor, 2.6.2014
Nie je pravda, ze rastliny prijimaju amoniak najlepsie. Ste akvarista a viete, ako rastliny v akvarku rastu, ak pridate dusicnany, ako jediny zdroj dusika. Nahromadene dusicnany mozu spotrebovat rastliny, alebo bakterie ich mozu kombinaciu s... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 31.5.2014
Spravil som si taku konstrukciu z uciek na sadrokarton. Do toho "U" akurat pasuje roxor, ktory natlciem do zeme. Profil s roxorom som zviazzal drotom. Ucka som spojil pomocou skrutiek a matic. Cez dierky, ktore su v profiloch som pretiahol motuz. Na... celý příspěvek >
Slimáci, 31.5.2014
aky je rozdiel medzi zdravou zahradou a ferramolom? Cena? Trvacnost a odolnost voci dazdu? Ucinnost?
Buxus - co je to za chorobu?, 31.5.2014
Poradte vhodny insekticid na husenice na buxuse. Zial, tym ze je krik husty, nie je mozne pokryt celu zelenu plochu. Preto je potrebny nejaky systemovy prostriedok, ktory dobre presupi cez pletiva. Je taky? Skusil som actaru, o tej pisu, ze na taketo... celý příspěvek >
Tlaková filtrace, 21.5.2014
Ak je jazierko male a filter velky, tak budete musiet doplnit objem toho velkeho filtru.
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 18.5.2014
Staci, aby oba komponenty navzajom reagovali a doslo k vyzrazaniu jedneho z nich. Taketo mikrocastice zrazeniny mozu lokalne popalit list, kedze na tom mieste maju podstatne vyssiu koncentraciu. Ale to je len taka teoria.
Filter pre male jazierko, 1.5.2014
Mozno keby bolo m a viac hlboke.
Sekačka pro babičku, 27.4.2014
Dajte babke zehlit, varit a zasivat a nech sekaju vnuci alebo deti. Ved deti su uz asi tiez na dochodku, nie?
Vysokým rajčinám netreba odstraniť aj nejaký list?, 9.6.2013
Podla Missouri pruning sa otrhavaju vsetky listy pod prvym strapcom s plodmi.... a samozrejme zalistky. Rastlina potom nemrha energiou n spodne listy ale zenie do vysky. Vraj sa takk da vyvarovat chorobam. Naopak, nejaky francuzsky sposob je taky, ze... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 30.9.2012
...pisalo sa o tom v novinach. Maju vraj take odrody co ocerveneju naraz. Ci aj zreju naraz neviem, pretoze chutia ako nezrele, dokonca aj cez sezonu, dokonca tak chutia aj pekne cervene. Pisali, ze vyslachtene druhy na velkopestovanie su krasne... celý příspěvek >
Lieska - mnozenie, 7.9.2012
Dobry den, prosim o radu pre laika. Akym sposobom sa da namnozit lieska. Staci narezat odrezky a zasadit? kedy je vhodne obdobie? Dakujem, R. 
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 15.4.2012
Pestujte radšej rezistenty, ktoré nepotrebujú postrek, list majú zdravý, na plodoch žiadne fľaky. Ušetríte peniaze za postreky a pri konzumácii budete mať príjemný pocit nielen z chuti, ale aj zo zdravého, vlastnoručne vypestovaného bioovocia bez... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti monilioze?, 15.4.2012
To zalievanie vínkom bol dobrý nápad! Hlavne to nepopliesť. Tiež som zalieval sviatočným vínkom mlsnú papuľu a súčasne dokvitajúcu marhuľu jemným rozprachom vody. Dva dni predtým však marhuľa dostala výdatnú zálievku boraxom a v sobotu navyše... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika