Příspěvky uživatele - 144.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 5.5.2012
No podle mě je ten Wolf naprosto hnusný traktor. Asi aby se ho tráva bála či co. No, ale na to se při práci nehraje... Co se dívám tak oba jsou novinkou. Challange využívá přední nápravu z většího Starjetu a to už je co říct protože kdo tu... celý příspěvek >
Tip na tichou sekacku?, 5.5.2012 Obsahuje fotku
Brill dělal kdysi něco takového. šlo tady o to že na výfuku byl nástavec odvádějící výfukové plyny pod skelet kde zvuk motoru se vlastně utlumil až ztratil v hluku nože. To byla opravdu nejtižší sekačky na trhu. Dnes jsou všechny stroje osazeny +/-... celý příspěvek >
Husqvarna LC53e - zkušenosti?, 5.5.2012
Mě baví jak někteří doporučují ALKA a pak když dojde na servis tak ouvej jouvej on to nikdo nedělá??? Všichni prodávají a nikdo nespravuje. aspoˇm na Ostravsku je to bída a děs. Proč asi? Žeby pro neskutečně dlouhé termíny dodávek nd apod.???... celý příspěvek >
Ako najlepsie zabehnut motorovu kosacku, 25.4.2012
jak vám je prodejce seřídí tak je mějte. cca 3-3.100ot/min. půl plynu je kravina, ta mašina je na to dělaná. Jak sem psal, po 5ti mth vyměnit olej a je to
Sekačku Hecht 549 SWB nebo Weibang WB 456 SKL, 25.4.2012
Jen doplním že ne všehny Hechty jsou mede in china. Např sekačky M.A.R.I.N.A. začali přejmenovávat docela nedávno taky na Hecht. A pak se v tom vyznejte... Parkové sekačky GT, GX, SP, Akita a Marinox jsou italské a není s nimi větších... celý příspěvek >
Sekačku Hecht 549 SWB nebo Weibang WB 456 SKL, 25.4.2012
Já si o strojích Hecht myslím své. Minulý týden mi přinesl na krám dědula nůž z parkové sekačky z hypernovy za 5tis s pojezdem a kovovými koly (Hecht či Raptor...). Sekal a fííí 1/3 nože ulítla 15metrů v trávě. 3dny před koncem záruční doby. Jako byl... celý příspěvek >
Ako najlepsie zabehnut motorovu kosacku, 25.4.2012
vezmete šňůru, potáhnete za ní a jděte sekat. Pokuste se sekat rozumně vysokou trávu a po cca 5ti motohodinách olej vyměňte a je zajetá. Nebo s ní chcete jezdit zatáčky, čas od času vytáčet, pak jet na víc plynu a decelerovat??? Klid. hlavně s... celý příspěvek >
Potřebuji poradit: záhradní traktor, 25.4.2012
Starjet P1 i P2 jsou v pohodě. Celou loňskou sezonu sem sekal loňským modelem s 22hp intekem a aut. uzávěrou a jde to pěkně. Sekám asi 5.000m2. Něco sekám pravidelně cca 3-4x v měcísi a sbírám, něco deflektoruju za sebe. Uzávěru využivám hlavně ve... celý příspěvek >
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 15.4.2012
No ony ty motory s SV rozvody nejsou příliš efektivní a je jen otázkou času kdy budou nahrazeny úplně za menší motory s efektivnějším spalovacím motorem s ventily v hlavě (OHV, OHC, DOV...) a podobným výkonem a kroutícím momentem. Jak se to chová?... celý příspěvek >
Sekačka husqvarna 87521 RS, 15.4.2012
co to jako je? tohle označení mi nějak nic neříká. nějak měnenapadá spojitost s výstřelem z výfuku a ztrátou komprese... to uletěná ojnice to je jiná... ale ten výstřel u toho není. pokud je to čtyřtakt tak by to mohl být podpálený ventil?
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 15.4.2012
Za mě určitě Brill. Mám spousty prodaných vřetenovek a v podstatě o nich nevím. Koš si k vřetenové sekačce kupuje tak jeden z deseti majitelů. Nezapomeňte že se s vřetenem seká nízká tráva i dvakrát do týdne aby mělo sekání nějaký efekt a ne interval... celý příspěvek >
Nůžky na živý plot - křoviny, thuje, 5.4.2012
jo ty si kupte a za pár týdnů tu máme Kinpow nejede... nevím no, máte toho dost, raději bych zainvestoval do pořádných. Neříkám že to těmi za 1700,- neuděláte, ale mockrát to nebude a pak stejně půjdete a budete shánět robustnější. Pozor výkon... celý příspěvek >
Jaký vyžínač - Husqvarna nebo Oleo Mac?, 5.4.2012
Tak z Husqvarny bych volil 128C, je celkem spolehlivá a stejný motor se používá jak sem psal výše i v křovinořezu. Občas tam zlobila hlavně u prvních kousků pomocná startovací pružina a to je tak nějak vše. Pozor u vyžínačů (a to všech) na bronzové... celý příspěvek >
Motor brigss 450 alebo 500, 5.4.2012
poslední roky spolehlivost nic moc, životnost je +/- stejná, ale občas se ty motory rozhoupaly a houpaly otáčky a houpaly...
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 5.4.2012
když přidáváte a ubíráte plyn hýbe se tam v půlkruhu taková dlouhé páčka a na ní je pružina regulace. Ten háček na kterám je na konci zavěšena lehce vyhněte- narovnejte. Varování pro samodomo ladiče- bez otáčkoměrů do toho nešťourejte ať nenaděláte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika