Příspěvky uživatele - 37.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Medziradie viniča, 24.4.2012
zdravim... chcem sa spytat, ci vadi viniču púpava v medziradi?, samozrejme rady s vinicom sú prekryprene cca 50 cm. / 90% medziradia je pupava
Postrek jablone, 22.4.2012
zdravim... chcem sa spytat proti comu treba robit postrek jabloni pocas roka a akymi pripravkami respektive bio pripravkami / zalievky, vyluhy rastlin/?
Bio postrek vinnej revy, 15.4.2012
zdravim vsetkych... chcem sa spytat ci je vhodne po vypucani, a taktiez dalsom vyvoji letorastov urobit postrek proti hubovym ochoreniam a taktiez proti voskam zmiesanim bordeauxskej zmiesaniny /vapno+modra skalica/ + vyluh z prhlavy / alebo cibule,... celý příspěvek >
Mravce pri kmieniku vinnej révy, 6.4.2012
zdravi..potrebujem poradit... ako sa zbavit mravcov pri kmienikoch vinnej revy?
Podnožová réva, 3.4.2012
chcem sa spytat kde je mozne kupit alebo zohnat podnozovu revu? moze vyrasit aj z orezanych a zasadenych korienkou podpnika normalnej stepenej sadenice?
Odrezky viniča, 2.4.2012
zdravim..chcem sa spytat, ci moze vyrasiit koren vinica ak bol odstrihnuty s podpnikovej casti pred sadením?... nechel som vyhodit odrezky korenov a skusil som ich zasadit..predtym som ich osetril pripravkom na rychlejsie zakorenenie a pucanie...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika