Příspěvky uživatele - 37.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prečo pučí reva až teraz?, 25.6.2012
zdravím..prečo niektoré sadenice pučia tak neskoro?..je to bežné? aby pučal vinič koncom júna? alebo nie je zriedkavé ked puči aj neskôr?
Vinná réva - zkroucené listy. Co to je?, 24.6.2012
zdravim... to iste sa stalo aj u nas... normalne som zostrihal vinic ako kazdy rok... zacalo rasit. vsetko bolo v poriadku, a ked boli letorasty cca 30 - 40 cm boli pekne rovne listy pekne zelene... neviem co je to za odrodu ma modre bobule, skor... celý příspěvek >
Štepenie revy za zelena - ako na to?, 24.6.2012
zdravim vie niekto vysvetlit aj pre laikov stepenie revy za zelena? rad by som vedel ci sa stepi podla materialu : zelený letorast do zeleného, alebo zelený do kmeňa? pripdne aj cas tohto stepenia v niektorych clankoch je to komplikovane... celý příspěvek >
Preočkovanie vinnej révy - prevrublovanie resp. navrublovanie, 17.6.2012
zdravim... chcem sa spytat ci je mozne navrublovat sadenicu, ktora nevyrasila? niektoré vypucali, a chystam sa ak to bude mozne na jesen niekolko konarikov ostrihat a pouzit ako material na navrublovanie ostatnych kmienikov ktore nevyrasili. opisem... celý příspěvek >
Velke listy vinica, 16.6.2012
zdravim... chcem sa spytat ci existuje mustova alebo stolova odroda, ktora ma listy dvoj az trojnasobne vacsie ako bezny vinic? ak beriem list od stonky po vrchol listu ma cca 30 cm sirka tak isto cca 25-30 cm... obavam sa ci to nemoze byt nahodou... celý příspěvek >
Koreň viniča, 27.5.2012
a mohli by ste mi to presnejsie opisat co konkretne treba spravit? staci to dat do vody cca 5-7 cm korienokaby cast bola vonku?
Koreň viniča, 26.5.2012
zdravim..rad by som sa spytal nejakeho odbornika, ci je mozne, aby koreň viniča (odrezany z kmena kupenej sadenice) mohol po zasadeni resp. ponoreni do vody vypučal a zacal rast? je to koli tomu aby som ziskal material na zastepenie vinica.
Hubove ochorenie viniča, 23.5.2012
zdravim... chcem sa spytat ci pouzivanie fungicidu ako je Shavit F 71,5 WP nema vplyv na vinič. myslim tym ci pripravok znici iba samotnu nakazu, alebo nieco sa dostane aj do vinica? neovplyvni to vlastnosti viniča, bobul?
Sadenice ktoré nepučia, 18.5.2012
zdravim... rad by som ziskal informacie, ako postupovat ak nevypucia sadenice ani cez leto. sadene boli na jesen. niektore puciky sa otvorili uz maju letorasty cca 5-10cm, ine zase su naliate ale neotvorene, moze to byt pocaim ze bolo dazdivo cca 7-9... celý příspěvek >
Púčiky (očka) viniča, 10.5.2012
a ako sa daju chranit puciky proti vymrzaniu?..viem ze pri zasadeni treba prihrnut k sadenici podu, alebo piliny z dreva, co som aj urobil. treba tieto sadenice vyhodit ked su puciky zmrznute?, lebo konariky su zvnutra zelene...
Púčiky (očka) viniča, 9.5.2012
zdravim... po zasadeni viniča nie všetky rašia rovnako, niektoré sadenice maju biele púčiky. Je to v poriadku?
Vinič - zatial nepuči, 2.5.2012
vcera som opat bol v zahrade pozriet na sadenice a vyzera to tak ze sa prebudzaju aj ostatne..az teraz vidno ze naberaju svetlo-hnedu farbu a zvacsuju objem puciky...
Vinič - zatial nepuči, 1.5.2012
co sa tyka toho pocasia, myslel som tym ze pocas vysadby bolo super cca 15-20 °C a bol november asi tak 10 a bolo slnecno bez dazda iba fajne teplo a vecer boli tploty okolo 7-12 niekedy aj 15 °C  co sa tyka clanku - ked viem poradit... celý příspěvek >
Vinič - zatial nepuči, 30.4.2012
zdravim... na jesen som zasadil 3 druhy vinica / cabernet sauvignon, modry portugal, ryzling vlassky/..pocasie bolo vyborne nebolo ani sucho ani dazdivo a neboli ani mrazy.../ moze sa vysadzaj aj na jesen aj na jar/...koncom zimy ked bolo okolo nuly... celý příspěvek >
Bordeauxska zmiešanina, 26.4.2012
zdravim..chcem sa spytat, ci je mozne ako jarny postrek jabloni proti hubovým ochoreniam pouzit Bordeauxsku zmiesaninu / siran mednaty + vapno/... da sa pouzit na vinic... preto sa chcem spytat ci j to vhodne aplikovat aj na ine druhy ovocných... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika