Příspěvky uživatele - 18.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kdo poradi?, 19.9.2007
Dobrý den, mám prosbu, je možno někde na internetu stáhnout příručku k pěstování broskví RED HAVEN?? A pokud ano, prosím kde.. Děkuji předem za ochotu, Šimková
kiwi Boskoop, 26.4.2007
Tak to jsem trochu smutná, protože co tady čtu o čínském kiwi, tak asi není nic-moc... měla jsem sem zabrousit před nákupem :-) ale napadlo mě to až pak. Znamená to, že budu mít chlupaté plody, které se musí loupat, nebo v horším případě žádné.. Ach... celý příspěvek >
kiwi Boskoop, 25.4.2007
Vážení, prosím kdo mi řekne, co jsem si to koupila, mám Actinidia 'Boskoop' , jaký je to druh kiwi, případně jestli jsem udělala dobře nebo špatně? Píšou že je tam samice i samec, zřejmě naroubované. Co s tím dál? Nadmořská výška zahrady je 525 m,... celý příspěvek >
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 29.3.2007
Hecht je čínský výrobek.Je to kopie Zenoah Komatsu,nevím  jestli spolupracujou nebo to jsou prostě jenom kopie,ale zpracování je docela dobré.Výrobce je Zhejiang Zomax Garden Machinery.Mrkněte na Shanghai Newtop Machinery,snad to dohledáte.A... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika