Příspěvky uživatele - 194.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ucpávání komínu u sněžné frézy, 29.11.2007
Tak jsem se ptal třech majitelů fréz na horách a jedna možnost levnější je rozpustit v nádobě vosk na lyže a promáznout vyhazovací ústrojí, pak je to na menší množství sněhu, no a druhá dražší je zvýšit otáčky motoru pak by se mělo docílit... celý příspěvek >
Ucpávání komínu u sněžné frézy, 27.11.2007
Prosím o radu, když vyhazuji mokrý sníh pomocí frézy, tak se mi ucpává komín, tak mně napadlo, zda by nepomohlo, kdyby se promazal komín lehce vazelínou proti vodě - udělat po obvodu takový tenký film, že by se možná zamezilo ulpívání sněhu na... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 19.9.2007
Pravidelné sekání trávníku je též velice účinné.
Slimáci, 19.9.2007
Pro šikovnější kutily žádný problém: Z plechu udělat ohrádku, která je na vrcholu ohnutá a zešikmená a tím pádem slimáci nepřelezou, výška ohrádky nad zemí cca 10 cm, ohnutí  cca 2 cm a je po starostech.
Sněžná fréza, 17.9.2007
Prosil bych o radu ohledně sněžné frézy VeGa 651, nebo Hecht 9651,má někdo zkušenosti s těmito frézami nebo značkami? Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika