Příspěvky uživatele - 252.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podivné chování kočky, 28.1.2014 Obsahuje fotku
Já myslím že se ty zvířata u nás mají dobře
Podivné chování kočky, 28.1.2014
Liduš, vaší fenečky je mi moc líto, ale měla požehnaný věk a s váma určitě krásný psí život. Jo Zorro, tak to je teda fešák.Měla bych pro něj nevěstu :-)))Já se omlouvám, ale zvyk - Mourin - Pro vnučku, má dva roky, je to prostě Bertík, Berťas...... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 27.1.2014 Obsahuje fotku
Lído, Konvalinko snad sem nakouknete, Mourin už bude rok pryč a já neodolala vnučce a jejím prosbám mít kočičku.Je to nalezenec od řeky Dyje.Dostal jméno Bertík čertík a je to hrozný mazel :-))))
Podivné chování kočky, 18.1.2013 Obsahuje fotku
První odchovanci :-))
Podivné chování kočky, 18.1.2013 Obsahuje fotku
Panečku to je nadílka, krásná fotka.Koťátka od Miciny nebudou, dvoje jsem už odchovala a pak jsme ji museli odchytit do sklopce a nechat vykastrovat.Koťata jsem si nechat nemohla a udat je do dobrých rukou byl čím dál větší problém.Lído já mám kočky... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 18.1.2013
Konvalinko zdravím, máte krásné kočky!!Ten můj byl jen obyčejný vesnický chasník, ale poslouchal víc jak náš pes.On se taky toulal a já ho přivolávala pískáním, když byl doma nebo na dvoře stačilo zavolat pojď ke mně a on přišel.Na toto naše Jess... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 18.1.2013
Lído já bych jinou kočičku ráda, ale zatím nemám nějak odvahu, snad časem, až trochu zapomenu, mám na půdě ještě jednu Micinu, nemazlí se nenechá se pohladit, přijde jen k misce když donesu krmení, to mi zatím stačí.ona se nám sem stejně co není... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 18.1.2013 Obsahuje fotku
Mourinova poslední fotka, to byl ještě v pohodě
Podivné chování kočky, 18.1.2013
Milá Lído Mourin už není.poslední dva dny to bylo horší a horší.Byl zdravý, jen prostě něco se někde stalo a on to nedokázal vstřebat, i když zrovna neůtočil na svůj ocásek nebyl to už on, bál se, lekal se věcí které běžně znal, stále se ohlížel, byl... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 15.1.2013
Ještě díky za odkaz jdu na to kouknout
Podivné chování kočky, 15.1.2013
Lído, vnučka s Mourinem do kontaktu momentálně nepřijde..Zatím to nevzdávám, on je zrovna utlumený těmi prášky, zítra jedeme znovu a věřím, že se tentokrát dá komplet prohlídnout.Já jsem totiž taky nevěnovala pozornost jedné věci, mám 80ti letou... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 15.1.2013
Lído nic moc, prohlédnout se moc nenechal, on cizí lidi nesnáší a dost dlouho mu trvá než si zvykne.Tak že první pomoc léky na bolest, nezabraly,záchvaty trvají dál.Měla jsem ho nechat raději doma prý jsou dost silné, no a když nepomohly zkusit léky... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 13.1.2013
Zdravím, kocour mléko dostával jen jako mimi, mám ho od jeho asi 14 dní.Od té doby už ne a ani žádné mléčné výrobky.Odčervený je, mám doma ještě psa a tak to beru pokaždé jedním vrzem.Už se těším na pondělí, až mi veterinář řekne co a jak a ať už to... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 12.1.2013
Lído jsem tady zas, kontaktovala jsem veterináře a vypadá to, že kocour měl nějaký hodně nepříjemný zážitek a prostě hlava mu to nebere.Samozřejmě je to jen jeho odhad po telefonu, prý se s tímto setkal u psů, ale u kočky ještě ne.Domluvili jsme se... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 12.1.2013
Lído moc děkuji, asi to bude něco takového, já to prvně spojovala s rachejtlama, začalo to před vánoci, myslela jsem si že se nachmýtl někam kde by zrovna neměl být.Bylo to sem tam, zavrčel zasyčel a zas byl klid, ale je to stle častější.Často k nám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika