Příspěvky uživatele - 69.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012
Jo a ten věk jo jsem ještě mladý je mi 22 let a všechno sem se takhle učil sám není nikdo v rodině kdo by se o spalovací motory tak zajímal, neměl jsme podporu ani rady a postřehy od dědy či otce jako většina lidí co se zajímá hodně o techniku.Tak se... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012
Ano mám zkušenosti s opravami čínských motorek a českých i japonských prostě od mala se vtom vrtám a je pravda že nová čína je někdy horší jak ojetá kvalita(Jawa, Honda) ale když to člověka baví tak i s té číny se dá udělat stroj který něco... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012 Obsahuje fotku
Jsou to ty šrouby jak jsou zapadlé jakoby a je to opravdu kruh a má takový zářez na jedné straně, vím z foto je to blbě vidět
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012
Jo a ktomu oleji doporučená poměr je 1:40 ten dávám tak podle vás když dám méňe oleje tak to akorát tak zadřu jak si tak moc přejete protože asi nevíte jaký má olej vliv na mazání a chlazení.kor u takovýh otáček co pila má, připomínám že opravdu... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012
Tak jo no nevim co ze mě děláte ale ve dvoutaktech se vyznám jen sem se ptal čím dokážu pootočit těmy šroubky (jo je tam b.zřezaný kruh) zadření se nebojím zas takový amatér nejsem.No víte ale stím že si člověk kupuje levnou čínskou pilu tak do toho... celý příspěvek >
Ostružiny a maliny - jak se starat?, 26.5.2012
Mám doma Krystalon myslíte že by na ně byl vhodný?Případně bych tím i hnojil rybíz
Pattfield PE-BKS 3735, 26.5.2012 Obsahuje fotku
Tak se stala první taková věc řežu všechno v pohodě a najednou kouř od výfuku ale ne od spalin ale někde okolo tak pilu vypnu a kouří to pořád, nechám trochu vychladnout sundám výfuk a hle on byl povolený takže ty zbytky směsy natekly na kartery a... celý příspěvek >
Ostružiny a maliny - jak se starat?, 26.5.2012 Obsahuje fotku
Tady fotka
Ostružiny a maliny - jak se starat?, 26.5.2012
Tak tady foto prosím o identifikaci zda-li se jedná o maliny děkuji. jinak tedy myslíte že kdybych je zaléval občas večer (třeba obden)takhle jak jsou ty vedra tak to je spíše k ničemu než prospěšné kvůli plodům?
Ostružiny a maliny - jak se starat?, 24.5.2012
Zdravím tak nám na zahradě již pár let rostou ostružiny co je máma zasadila když je dostala a asi tu máme i maliny nejsem si jistý (dám sem foto) no a zajímalo by mě jak se mám o to starat jestli pravidelně zalévat a jestli nějak zastřihávat je tam i... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 20.5.2012
Zdravím tak zase nějaké zkušenosti byl hodně tupý řetěz protože se občas omylem škrtl hřebík tak sme nechaly u nás ve vsi nabrousit za 40kč řetěz teď řeže zase libově.Jinak po zajetí sem začal dávat olej 1:40 ale příjde mi že byla víc čoudí než když... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 27.4.2012
Tak sem zase řezal nějaké dřevo, došel benzín nalily jsme nový a najednou pila nechtěla chytit tahaly jsme jak blázni tak sem vyměnil svíčku za nějakou TORCH co sem měl z minibike.Pila chytla hned od té doby chytala krásně i za studena na druhý... celý příspěvek >
Spirit CS250, 15.4.2012
On myslel asi tady na těch stránkách spirit250.cz tam ta fotka na to že to má být jednoručka tak je oproti tomu pánovi tam velká a drží jí jak nějakou 6 ti kilovku a navíc je to ta samá fotka jak je na té velké jenom je to otočeno zrcadlově prostě... celý příspěvek >
Spirit CS250, 15.4.2012
Koukám vypadá to jak stále předražená kopie Hechta 927 R tohle bych raději nekupoval radši Hecht, jak asi může mít zásilková firma řešený servis
Dolmar ps-420 karburator nastavenie, 14.4.2012
Katalyzátor u pily taky bere trochu výkon jako u auta ne?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika