Příspěvky uživatele - 224.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cererit x hnojivo na ovocné stromky, 12.3.2014
hmm no vidim, ze je zapotrebi na to jit vedecky... co by za alespon cinsky cererit daly vinice meho strejdy, ty nevidely hnojivo tak 10 let... ]]]..
Pomrzla meruňka, nebo ne?, 21.4.2012
to jistě, ale pokud jsou na stromě jen zárodky listů a všechny květy jsou na zemi, není co zkoumat.. :-(
Pomrzla meruňka, nebo ne?, 20.4.2012
židlochovicko a břeclavsko-když bude do hrstě, bude dobře.. letos bude uroda 0.
Solární technologie zkušenosti, 10.4.2012
dobry den, pripojim svoji zkusenost- jiz asi 2 roky uvazuju o postaveni male elektrarny ze solarniho clanku - clanek -regulator-akumulator-menic 12/240Volt, popr. bez menice.. cela tato sranda s 50W clankem by vysla pred cca 2 lety na nejakych 20t... celý příspěvek >
Pergola - dřevo z pily nebo z dodávky, 5.3.2012 Obsahuje fotku
tak se omlovám, čerstvě postavená je tady... ještě dodávám, pergolu jsem stavěl koncem listopadu předloni, takže jsem tam ještě šupl jednu vrstvu napouštědla proti plísním..
Pergola - dřevo z pily nebo z dodávky, 5.3.2012 Obsahuje fotku
a čertsvě postavená..
Pergola - dřevo z pily nebo z dodávky, 5.3.2012 Obsahuje fotku
dobrý den, já jsem dřevo kupoval osobně na pile, cena byla 5500korun. Pak desky ležely asi 3 měsíce ve stodole, projely se na protahovačce a kamarád mi pergolu postavil. Rozměry jsou 5000x3500mm. Všechno je na čepech a vruty jsou použity jen u... celý příspěvek >
Elektrocentrála, 20.8.2011
dobrý den, neberte si to špatně, ale kde bydlíte?? u nás za poslední rok nešla elektřina asi tak 3x a to ještě dopoledne, když jsme byli v práci.. že by nešla elektřina několik dní, to nepamatuju...
Mravenci v zahrade, 7.7.2011
zapalte ohen a mraveniště tam na lopatě přeneste. nebo vemte kýbl horké vody a vylijte na mravence... nic jiného rychle účinného patrně neexistuje..
Vostorg, 21.6.2011
první rok zasadíte- měla by vám vyrůst sazenice cca 1,5-2 metry, s dostatečně silným kmínkem. To silným neberte nijak tragicky, z roční sazenice vám nenarozte nic ohromného, ale kmínek by měl mít tlouštku cca tužky. Toho docílíte postupným... celý příspěvek >
Vostorg, 21.6.2011
pánové, zde je host, který napsal ten -podle vás- nesmysl. Klidně si tam ty listy nechte, ale jsou zbytečné. Stačí listy cca od poloviny rostliny nahoru, samozřejmostí je i vylamování zálistnic. A jak to vím? až někdo z Vás a zasadí cca 6 tisíc... celý příspěvek >
Black Magic, 3.4.2011
dobrý den, nechci zde dělat reklamu, ale když slyším ty ceny tak se mi chce plakat.. :-) ve Velkých Bílovicích prodávají sazenice za 45 korun stolní hrozny a za 35 korun moštové. Kupoval jsem sazenice- aivaz, krystal, prim, mramornyj, augustovskij.... celý příspěvek >
Black Magic, 30.3.2011
jen pro zajímavost - kolik taková sazenička stojí?? já sem kupoval sazeničky za 45 korun kus, přímo od pěstitele... pak jsem byl v brně v zahradnictví a jedna sazenička 115 korun... docela síla... já kupoval 12 kusů, to už je celkem cenový rozdíl...
Co Vaše réva? (rok 2011), 28.2.2011
no, lonská úroda byla celá divná.. broskve jsem měl poloviční... uvidím, ještě to tu projdu co a jak, a le myslím, že to bude o štěstí.. pud to pujde, nebo ne.. uvidíme... díky za informace..
Odrůda Cresthaven, 10.5.2010
Dobrý den, na začátku dubna jsme koupili stromek v květináči, odrůda Cresthaven, zasadil jsem, udělal výchovný řez (4 větve, na každé cca 3-4 očka). Stromek stále neobrazil, pupeny nejsou větší, žádné listy, nic. Kdy poznám, že se stromek chytnul,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika