Příspěvky uživatele - 162.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
No jasně že je to poznat. Ale na dílech které mám už ve dveřích ta fólie není, to bych se jinak neptala:-). Na dílech které fólii mají mohu tak akorát zkoušet která strana háže jaký odlesk a podle toho srovnat odlesk stran těch bez fólie které... celý příspěvek >
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
Ps: tabule s fólií mám taky ještě nějaké tak to mohu zkoušet na nich, ještě že skleník ještě nestojí...
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
Každopádně i tak moc děkuji za rady!
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
Tabuje se ze dveří dají lehce vyndat, protože ještě nejsou na skleníku namontované, ale obávám se, že ten rozdíl na slunci nejde tak jednoznačně poznat, odraz se mi zdá opět stejný, možná si budu muset počkat na intenzivnější sluneční světlo. Včera... celý příspěvek >
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
dveře na skleníku přidělané ještě nemám takže bych to naklonit mohla:-), jaký je tedy rozdíl po naklonění proti sluvci, barva, odlesk UV strany? Stanislava
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
Na pohmat se mi obě strany zdají stejné a písmo jsem žádné nenašla:-(asi se to pozná, až ty špatně natočené začnou žloutnout:-( Stanislava
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
Mám 4mm tlusté desky. Ale rozdíl na jedné či druhé straně vůbec žádný nepoznám.
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
Hezký den! Při stavbě skleníku jsem omylem neuhlídala správné natočení polykarbonátových desek a proto teď nevím která ze stran je ošetřena proti UV záření. Dá se to nějakým pokusem poznat? Folie byly už bohužel odstraněny a nenapadá mne jak mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika