Příspěvky uživatele - 215.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krev uvnitř vajíčka, 4.6.2013
Můžete mi prosím poradit- již několikrát se mi stalo, že po rozklepnutí vajíčka je uvnitř celé krvavé, Máte někdo nějakou zkušenost proč slepice snášejí vejce s krví? Díky
Svilušky ve skleníku, 10.2.2013
Prosím o radu, už několik let bojujeme se sviluškou ve skleníku, ale nějak se nám nedaří se jí zbavit. Pravidelně stříkáme hadovky a jinou zeleninu přípravky na svilušky, ale stejně ty potvory nakonec zvítězí a nic moc ve skleníku stejně... celý příspěvek >
Liliochvostec, 3.5.2012
Před lety jsem si pořídila liliochvostec a krásně celé roky rostl a kvetl letošní zimu ani jeded nepřežil, nevíte náhodou někdo kde by se dal sehnat, hledala jsem na internetu a nenašla. Ráda bych si ho opět pořídila, je to nádherná rostlina. Děkuji... celý příspěvek >
Pěstování rostlin v truhlících, 10.4.2012
ne jde mi o to, že nemám prostor, právě kde muškátz a jiné trvalky uskladnit, takže spíš jednoletky, které si v předjaří vypěstuji sama, něco nenáročného jako třeba afrikány, ale ne zrovna petůnie
Pěstování rostlin v truhlících, 10.4.2012
Prosím o radu, každý rok osazuji na zahrádce asi 15 truhlíků, které mám na zídce, bohužel většinou muškáty, které po sezoně nemám kam zazimovat. Chtěla bych poradit čím jiným truhlíky osázet, nejlépe něčím, co se vypěstuje ze semen, vím, že letos je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika