Příspěvky uživatele - 72.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 15.5.2012
Díky za reakci na můj dotaz, ale: všechna rajčata zalévám každý čtvrtý den a to ráno a začínám kolem půl páté vydatnou zálivkou. Jakmile prší, tak vždy po dešti také čekám až zem oschne, resp. počkám také ty 3-4 dny - teda podle vydatnosti deště. A... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 8.4.2012
Značky stejným směrem jsem dal, ale to asi správně nebude. čerpadlo jsem zalil, ale do sacího potrubí se nedostanu. Podle toho, co jsem četl na netu, tak by si měla sama nasát až do výšky 8mi metrů, což 100% je. Podle mého ty značky souží ke... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 7.4.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat o kolik musí být pootočen další stupeň? Mám 3stupňové SVA 32. Podle obrázků na netu jsem vyčetl, že první díra má bejt dole, ale pak už to nejde vidět. Kdyby bylo nějaké scéma, bl bych neskutečně vděčnej. Dále... celý příspěvek >
Slepice - kolik potřebují místa, 18.3.2012
Tak jsme na tom podobně Pavlíno :-), já už si s touto myšlenkou hraju rok, ale doma jsem neměla úspěch a až nyní po roce jsem našeho tatínka trochu obměkčila a využila a okamžitě se začal stavět kurníček, takže máme půlku hotovou. Jak náš malý 3letý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika