Příspěvky uživatele - 8.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 28.9.2012
Sempra Turnov- vloni se min. třetina neujmula a navíc sadba byla napadena škůdcem a tudíž se vykopala.Takže žádná sláva- škoda, že zanikla Veselá.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 7.4.2012
U mne v Českém ráji už s tím nemám problém-obě broskvoně i merunka letošní zimu nepřežily..
Číhání na jaro, 5.3.2011
Číhám na jaro.Dnes jsem na své chaloupce objala své keře a vyčistila zahrádku po zimě.Hrabala jsem zahradu.Stále je chladno, ale jaro už očas zavoní.Sněženky už vystrkují hlavičky a moje fena Nalinka byla tak jako já šťastná.Jaro už se blíží.
Je možné přesadit starší hotenzii?, 9.9.2010
Prosím o radu, jak postupovat při přesazování starší hortenzie a jaké stanoviště jí nejlépe vyhovuje. Dík Dana. 
Kana dosna, 6.9.2010
 Marcelo, moc Vám děkuji za obě rady a přeji Vám i ostatnim, aby jsme si užili na našich zahrádkách krásný podzim.Dana. 
Begonie a květináče, 6.9.2010
Letos jsem měla nádherné begonie ale, tak mi přerostly, že se mi až vylamovaly z květináčů.Asi jsem je moc hnojila.Hnojila jsem kristalonem.Prosím napište jaké nádoby na vysazování používáte.Mám je na chalupě a nasázené ve středně velkých... celý příspěvek >
Jak na kosatce?, 5.9.2010
 Já také miluji kosatce, ale letos mi kvetli málo.Asi to bylo způsobeno těmi stálými dešti.Napište čím je hnojíte.Dana  
Kana dosna, 5.9.2010
Prosím jak pěstovat kanu v nádobách?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika