Příspěvky uživatele - 129.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt, 2.5.2008
Nevim cím to je, ale vždycky nám agreš chytne padlí, nebo kadeřavost. Nevíte někdo o nějaké odrůdě, která by byla odolná??? Miluju angrešt, ale v dnešní době už se vůbec nedá pěstovat.
obrůstání podnože u švestek, 17.11.2007
Mám několik druhů 10 let starých švestek řádně zakoupených v zahradnictví. Na kmenu pod roubem nebo i ze země klidně půl metru od stromu mi vyrážejí plané výhony. Snažil jsem se to vždy ořezat, ale z místa, kde rostl jeden jich příště... celý příspěvek >
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 19.9.2007
Kontakt s kovem bych neřešil, pár set kilo jablek tím projede jako fík a pak se to stejně ještě přepálí, protože co je destilované, to zaručeně neškodí zdraví. Zajímalo by mě jak bude vypadat ta drť. Samozřejmě přesnídávku z toho nechci. Přátelé,... celý příspěvek >
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 18.9.2007
Ahoj lidi, chystám se koupit drtič na větve, tak bych se chtěl zeptat, jestli se dá využít i na drcení ovoce? Hlavně na jabka, zabil bych tím dvě mouchy jednou ranou. zkoušel jste to někdo? Máte s tím zkušenosti?
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 13.8.2007
Vážený pane co vlastníte značku Hecht,podle Vaší odpovědi vyplývá že:1) Hecht rozhodně nevyrábí ani nekontroluje žádná německá firma.2) Společnost WERCO spol. s r.o. má tržby za vlastní výkony cca ve výši do 2% z celkových tržeb, takže produkty.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika