Příspěvky uživatele - 132.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz - množení, 5.4.2012
Ty keře jsou strašně staré, obrovské a kořeny mají taky hodně velké. Taky jsem o tom přesazení uvažoval, ale těch pět keřů by se mi do auta nevešlo. Uvidím jak dopadne to, co jsem teď zasadil a když tak budu zkoušet něco dál. Probíral jsem to i s... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 4.4.2012
Děkuji za rady, ale na nic jsem nečekal a řízky už jsou zasazené. Udělal jsem to přibližně tak, jak jste mi radili. Problém je, že nevím co je rybíz a co josta. Tak jsem tam ostříhal větvičky ze všech keřů mám jich zasazených celkem 40. Předpokládám... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 3.4.2012
prosím pěkně nemám zkušenosti, začínám a nechci udělat úplnou blbost. Z chalupy z Beskyd jsem si přivez spoustu větviček rybízu a josty. Pozemek jsme prodali a snažím se zachránit co se dá, než to nový majitel zplanýruje. Josta tam byla vždycky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika