Příspěvky uživatele - 143.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padanie nezrelych zltych plodov + piliarka, 29.5.2012
 Tam kde byl mraz silny nezustalo na stromech nic a silne zasazene plody hnedly a cernaly, to mate pravdu.Na plodech zasazene mene mrazem se utvorily pruhledne puchyre a ty zacly v rustu stagnovat a pomalu zloutnout.Tam, kde se utvorilo maly... celý příspěvek >
Padanie nezrelych zltych plodov + piliarka, 29.5.2012
Tento rok mi taktez zloutnou plody a opadavaji.Neni to ani tak suchem, jak mrazem, ktery byl 18.5.Zustaly jen ty netknute, popripade mirn spalene, ale nedostaly se na ostre ranni slunce.Ty, ktere zacly zloutnout uz nerostly, oproti zdravym, ktere... celý příspěvek >
Přehnojené slivoně slepičincemi?, 24.5.2012
Pravdepodobne mate cacanku a althanovou naroubovanou na myrobalanu... tak to Vam poroste, jak vrba.Tady vychovny rez je nutny, i kdyz nekteri Vam budou tvrdit, ze peckoviny neni treba rezat.Cacanka 4 rokem se uklidni a althanova o 2-3 roky... celý příspěvek >
Šarka švestek, 24.5.2012
Ono neni receno, ze kdyz se Vam objevi par nepravidelnych zlutych fleku na listech, ze to zrovna hned musi byt sarka.Zkuste pripojit detail fota a pak se muzeme bavit o tom zda se jedna o sarku ci ne.
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 24.5.2012
Jsem z Navsi u Jablunkova a merunky zkousim prvnim rokem.Pokud vyjde pocasi, tak budou plodit i tady.Bohuzel mam zvolenou spatnou podnoz, tak prvni pokus asi nevyjde.Takze proc ne v Detmarovicich.Muj otec v Orlove... par km od Vas... mnel se sousedem... celý příspěvek >
Venkovní Ibišek syrský, 17.5.2012
U nas byla nejnizsi teplota v zime -26 a jinak kolem -18 bylo normalni.Diky snehove pokryvce, ale jsme tady neutrpeli zadne vaznejsi skody a ibisky rostou.Dokonce jsem jeden velky presadil na jare a uz zacina rasit taky.Pokud je vetvicka po... celý příspěvek >
Plumcot Melitopolski, 16.5.2012
To ne, mraz urcite ne.Byly teploty vysoko nad nulou a ostatni stromky, ktere byly sazene ve stejnou dobu jsou v poradku. Myslel jsem svilusky, ale at koukam jak koukam nic tam neni.Strikl jsem to i pro jistotu Omite 570 EW, ale stale nic.
Plumcot Melitopolski, 16.5.2012 Obsahuje fotku
Dobry den. Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nepoznate o jakou chorobu se jedna. Ze vsech letos zasazenych stromku se jako jediny Melitopolski rozhodl, ze se mu nebude darit a listky mu zacinaji zloutnout, krouti se a usychaji.Ostatni stromky broskve... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 14.5.2012
Co se tyce te sazovitosti broskvi, tak bych spise typoval strupovitost..ale tezko rici, kdyz to nevidime. V okrajovych oblasti, tedy u nas... je zcela normalni, ze broskev pri minimalnim chemickem ostreni plodi slusne a slusne plody cca 6-8... celý příspěvek >
Aprimira, 8.5.2012 Obsahuje fotku
 Poslu zitra fotky me Aprimiry z Plantexu... jak to uvidite, tak se budete smat jeste v lete. Jsem velice zvedavy na Vase plody Aprimiry.
Aprimira, 7.5.2012
Starší stromy jsou odkvetlé a vypada to, že i řádně opylené.Pokud nepřijde nějaká pohroma,  tak čekám bohatou úrodu.Mladé stromky na jaře vysazené se chytly všechny... nejlépe si vede topgigant, afaska a angeleno... ten ma zajímave listy a roste... celý příspěvek >
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 26.4.2012
Pravdepodobne pilatka... pouzijte Calypso 480 SC a to v dobe, kdy opadnou 3/4 kvetu, tak to delam uz nekolik roku a je vse ok.
Proč mirabelka nekvete?, 25.4.2012
Tak mirabelka nancyska mi poprve zakvetla po 8 letech, devatym rokem jsem nasel na vrcholu jeden plod a letos..desatym rokem ma cca 100 kvetu.Spodni vetve, ktere jsou pristinene, tak na nich neni ani jeden kvet.Chce asi slunce a trosku ji to trva... celý příspěvek >
Aprimira, 11.4.2012
Jo, to kdybych vedel... pravdepodobne bulharska odruda svestky nejasneho puvodu, snad i krizenec s japonskou svestkou.Na internetu jsem nasel v bulharskem zahradnictvi popis pripominajici mirabelku, kdezto u nas a v polsku je deklarovana jako... celý příspěvek >
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 10.4.2012
Tak od Ronyho, to je rozumny sestrih. Chtel jsem se zeptat... kdyz necham cca pet pupenu, nejvic mne zajima posledni vnejsi, co udelam s ostatnimi pupeny na kosternich vetvich a terminalu? Na kminku jsem je vyloupnul, ale co s tim zbytkem? Merunky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika