Příspěvky uživatele - 212.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 10.5.2012
Je velkým omylem, že rostliny pomůžou od dlouhé řasy, ale široce rozšířený klam.Současný trend je jezírko bez rostlin, kolmé stěny bez lagunových pásem.Solím vodu už tři roky a řasu nemám, ani po zimě, prostě vůbec a žádnou.Bakteriím sůl neublíží,... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 5.4.2012
V současném moderním pěstování Koikaprů se jezírka staví bez lagunových zón a bez rostlin, takže stěny jezírka jsou strmé.Malé jezírko-velké problémy.Čím je jezírko větší a hlubší, tím je stabilita vody pevnější, také teplotně, protože právě v... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 4.4.2012
Omlouvám se za překlep, má být NO2 a NO3.
Řasa v jezírku teď na jaře, 4.4.2012
Já mám vodu jako křišťál, až na dno do dvou metrů průzračnou, solím,několikrát ročně kontroluji pH, CO2,DO2,DO3 a hodnoty mám stále v normě.Kšeftmany nepodporuji.Prozatím jsem u nikoho čistší vodu neviděl.Kdo ji má kalnou tvrdí, že rybám to... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 2.4.2012
V jezírku žádný plankton není, protože jej UV lampa zničí. Až se dostanete k někomu kdo bude mít vodu průzračnou až na dno, že uvidíte nasávací gulu, a ryby jako pod sklem, ochutnejte nenápadně vodu.
Řasa v jezírku teď na jaře, 2.4.2012
No, ti kterým jezírko funguje a mají vodu přůzračnou jako sklo, sůl používají, ale neprozradí to a prodávají chemikálie těm, kterým to nefunguje a věčně bojují s dlouhou řasou za tisíce ročně.Já tu chemii také kdysi použil a změnilo se mě tak... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 31.3.2012
Všechny chemické přípravky proti dlouhé řase jsou účinné jenom krátce, stojí příšerné peníze a mění chemismus vody.Proti řase stačí obyčejná kuchyńská sůl bez jódu.Dává se 3 kg na kubík vody.Je po řase navždy, levně a mojim koi kaprům se daří,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika