Příspěvky uživatele - 166.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov krůt, 1.4.2012
Mne by taky zajímalo pár drobností, např. zda dělají kravál- zda jsou hluční, (aby mi pak sousedi nenadávali). Nebo zda vyžadují neco zvláštního, na si dát pozor např. různé nemoci.
Jílové jezírko, 28.3.2012
Dobrý den, Váš článek... 50.5 je hodně dobrý,  taky máme na zahradě na zalévání kytek malou jámu  (1x3m),  voda se tam drží celoročně cca 30 let. Musím se Vás zeptat, jak, ale zhutnit kraje ve větším rybníku - řekněme 5x5m?. A... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 14.3.2012
Dobrý den, předem bych rád všem poděkoval za příspěvky. Rád bych požádal pána 64.246, který zde uvedl svůj příspěvěk " TRUBKOVÝ POHON" udělaný ze žaluzie,  zda by to mohl vysvětlit podrobněji jak to funguje. Jeho nápad se mi zdá hodně... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 10.3.2012
Dobrý den, vzhledem k tomu co se dnes deje na našem trhu s vajíčkama, rozhodl jsem se, že si postavím kurník a budu mít vlastní vajíčka. Potřebuji, ale od vás malou radu. Jak vyřešit ranní otevření a večerní zavírání dvířek. Prosím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika