Příspěvky uživatele - 48.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Douzení párků a kupovaných klobás - jak na vůni a chuť?, 28.11.2012
Kdysi jsme douzovali šunkové klobásy z Polska. Žádný problém v tom nebyl, byly slušné, po tom douzení. Pravda, možná to ještě byly klobásy z masa. Raději jsme pak přešli na vlastní výrobu.    R.
Prosím je to žampión?, 25.9.2012
U žampiónů kůžička přesahuje okraj klobouku a lupeny nejsou spojeny s nohou. Takže to asi jsou ony.  R.
Proč mi letos nevykvetla broskev?, 31.5.2012
Na Ostravsku mi vymrzly tuto zimu, stejně jako minulou. Tak pěstuju alespoň to listí. Letos jakési obzvlášť mizerné.  R.
Pozdní jarní mrazy, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Vážení, panika je nedostatečná, vůbec to nevypadá dobře! Přikládám synoptickou předpovědní mapu na 12.5., s částečným vysvětlením.  Na severní polokouli rotuje vzduch v tlakové výši (H) doprava, jak jsem naznačil kruhovou šipkou a v níži (L)... celý příspěvek >
Vylezl vám už česnek?, 9.4.2012
Pane Mičurinec, pokud je ta fotka reálná, tipuju, že budete kolem 1.máje sklízet.  RM
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Ostrava ve 23hod -2,5st, za městem -3,5st do 1,00hod bez dalšího poklesu. Jasno, měsíc jak lampión.  Norovi to opět vyšlo. Co znám YR.NO na jiné už ani koutkem oka nepohlédnu.  RM
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 8.4.2012
Nejnižší teploty bývají nad ránem, v zimě obvykle až když vychází slunce. To však platí, pokud je bezvětří. Pokud je vítr, nemá denní doba žádný význam, záleží kdy vítr přižene masu chladného vzduchu. Na Ostravsku v noci foukalo a bylo něco kolem... celý příspěvek >
Postřehy z prvního uzení, 29.3.2012
Chybu udělali asi soudruzi pašíci. Jeden byl lenoch, který sežral vše i kamarádovy zbytky a nažraný ulehl. Ten druhý, asi intelektuál, se najedl střídmě, ať mu není těžko a po té se dal do cvičení, aby mu neochablo svalstvo. Rozdíl je v mase, pokud... celý příspěvek >
Postřehy z prvního uzení, 28.3.2012
Ta slanost je dobrá, určitě né pod 3%!!! Osobně dávám 3,3-3,5 maso a bůček 4-4,3%. Tučné moc nenatáhne. Hold maso musí být slané a cukroví sladké. Jinak to děláte dobře, že máte vztažené množství soli k masu+ vodě. Jedině tak se jde dobrat slušného a... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 19.1.2012 Obsahuje fotku
Používám několik let polský postřikovač Marolex, k plné spokojenosti. Není mu co vytknout. Se sadou trysek a poštovným vyšel asi na 1200kč, koupil jsem ho přes internet. Nechal jsem si vysoustružit ze silonu nový střed, místo pumpy. V něm mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika