Příspěvky uživatele - 194.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak renovovat nože u elektr. verkutátoru UV 32 EV- 32 cm, 26.3.2012
Pred asi 2 roky mi kamarad navaril CO svareckou na obrousene noze male ctverecky nastrihane z plechu(asi obycejny plech) 2mm silneho, prace asi na 1 hod i s obrousenim svaru, zatim se obrusuji mene nez puvodni noze.
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 12.5.2011
Zrejme v kompostu byly zbytky rezidui z Starane a Lontrelu. Rajcata i papriky jsem presadil do nové zeme, rajcata vyrazily z vpazdi nové výhony, ale papriky jsou porad zkroucene. Pro kontrolu jsem nechal 2 sazenice rajcat v puvodnim kompostu a maji... celý příspěvek >
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 10.4.2011
Kořínky paprik jsou normální, Kořínky rajčat jsou menší, dnes jsem je přesadil do jiné země.Zalévám vše normálně.
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 10.4.2011
Trávu v kompostu jsem stříkal asi před 2 roky Starane+Lontrel, ale v kompostu je trávy tak do 1/4 objemu. Rostlinám se první děložní lístky vyvíjejí normálně, až 1.pravé lístky se začínají kroutit.
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 9.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, sadbu jsem dal do země namíchanou zhruba z 1/2 zahr.subsrtátu a 1/2 kompostu (asi 4 roky rozleželý kompost, převážně z listí lípy a jasanu, část trávy a zem z truhlíků po muškátech). Po vzejití pravých lístků se u papriky kroutí listy a u... celý příspěvek >
Weibang WB 486 SB Alu, 29.4.2010
Nevite, kde se otacky pridavaji (konkretní nastavení karburatoru)? Jak mate pri naplneni kose plast.dno - je rovnobezne se zemi nebo je mirne sklopeno smerem k sekacce? Ja ho mam sklopeno a tam si myslim ze je problem a trava v kosi se sesouva k... celý příspěvek >
Weibang WB 486 SB Alu, 28.4.2010
Reaguji na doporuceni nekupovat cinsky motor. Mam sekacku Vega s 5HP motorem a po 2 sezonach pri frekvenci sekani asi po 3 tydnech (pozemek 1200m) neni s timto motorem nejmensi problem, vzdy chyta na 1 zatach a bezi dokud nedojde benzin. Sekacka ale... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 20.10.2009
Sice trochu pozde, ale odpovidam. Unasec jde koupit napr. v prodejnach MK PROLES. Pri podzimnim cisteni sekacky jsem zjistil napraskly unasec a dnes jsem ho koupil, bohuzel je dost drahy, stal 399,-Kc.
Co je to za plevele a jak na ně?, 8.9.2009
Minulý rok (to jsem tento plevel - nebo okrasnou kytku poprve v trave zaregistroval) jsem travu trochu zaleval, ale tento rok jsem na travu nedal ani kapku, to zaleval ze shora nekdo jiny. Ted jeste jak ji zlikvidovat - rucne ji ale trhat nechci.
Co je to za plevele a jak na ně?, 7.9.2009 Obsahuje fotku
Přidávám ještě jednu fotku plevele, který se nám rozšířil v trávníku (fleky o průměru asi 1m) spolu s dalším plevelem popencem bř. Poraďte mi jméno a jestli někdo ví, jak s ním bojovat. Mohu potvrdit, že na oba plevele nepůsobí kombinace Lontrel a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika