Příspěvky uživatele - 4.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosba o pomoc s výběrem jabloně, 22.10.2015
Prosím poradí mi někdo s výběrem nové jabloně? Chodila jsem pro radu vždy do našeho zahradnictví, ale starý pán, co vždycky vybral to pravé, už tam není... Máme zahrádku v Praze, na ní z jabloní zatím dva staré Sparťany a jednu novou Primu. Ráda bych... celý příspěvek >
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 26.6.2012
Ano, růže jsou kontejnerované, austinky jsem koupila za 499,-, je to dost, ale jsou už krásně narostlé a rozkvetlé. Kordesky za 399,- v menších kontejnerech, většinou ještě před rozkvětem.
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 21.6.2012
Možná to už není aktuální, ale dnes jsem nakoupila nádherné růže David Austin v Praze ve Střešovicích v zahradnictví u Chládka, velký výběr. Kromě nich tam mají spousty růží od Kordese, právě probíhá prodejní výstava růží. Krásné zahradnictví,... celý příspěvek >
Příliš světlé listy u růží a ostružiníku, 18.5.2012
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit:? Po zimě mi u dvou růží vyrůstají listy o hodně světlejší než u ostatních, jsou světloučké, skoro do žluta, jen žilky mají tmavší zelené a zdá se, že hůř prospívají. Ostatní růže v pohodě, jsou všechny... celý příspěvek >
Svilušky na okurkách ve skleníku - poraďte prosím, 25.3.2012
Sviluškami jsem si jistá, listy odspoda postupně žloutly, usychaly, zespodu na listech drobounké tečky, pak pavučinky a ve finále uschlé celé sazenice a pavučinkami omotané celé vršky zkroucených listů. Vzala jsem ukázku k nám do zahradnictví,... celý příspěvek >
Jed na pavouky, 25.3.2012
Dobrý den, měli jsme stejný problém, pavouky v chatě pokaždé, když jsme přijeli na víkend. Zabíjet jsem je nechtěla, ale chytat je a házet z okna - na to teda nemám :-). Pak nám známý poradil sirné knoty a od té doby máme pokoj nejen od pavouků,... celý příspěvek >
Svilušky na okurkách ve skleníku - poraďte prosím, 25.3.2012
Dobrý den, prosím zkušenější o radu. Už třetí rok se mi ve skleníku na okurkách objevují svilušky. První rok jsem nevěděla o co jde, předloni i vloni jsem okurky při prvních příznacích stříkala chemií, ale úroda byla stejně mizerná a brzy okurky... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 21.3.2012
Ještě jsem chtěla napsat, že si u nás kosáci dělají každoročně hnízdo pod střechou skleníku. Sice jim tam dávám vodu, část střechy zastíním než vyletí a snažím se větrat, ale stejně nechápu, že tam v tom vedru ti mladí přežijí...
Nezabúdli ste na sýkorky?, 21.3.2012
Taky ptáčkům sypu od podzimu do krmítka, aby se jim u mě líbilo a na oplátku mi od jara sbírali breberky :-) Na to, že jsem celý život v Praze, sleduju jak se mění složení druhů. Dřív jsem tu měla sýkorky, kosy a vrabce. Poslední dobou přibyla... celý příspěvek >
Modřenec, 21.3.2012
Oni i ty krokusy lezou asi podle odrůdy každý jinak. Mám světle fialové, ty už odkvetly, sytě fialové a bílé právě kvetou a žluté mají teprve malá poupata, všechny na stejném záhonu. Co se týká modřenců, nechávám je na stejném místě bez nějakého... celý příspěvek >
Modřenec, 20.3.2012
Mě v Praze krokusy rozkvetly najednou během dnešního sluníčka :-) Modřence mám léta, ale zatím jsou vidět taky jen listy, i když místy už se rýsují i květy, zatím ale jen maličko. Ještě mají čas.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika