Příspěvky uživatele - 119.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracena, 21.7.2009
Prostě ji ustřihněte, ničeho se nebojte. Rostliny mají úžasné regenerační schopnosti - když jsou ve správném prostředí. Ale mám jednu věc... Léta pěstuji draceny, v létě velmi bohatá zálivka, v zimě ji omezuju. Kořenové baly mají nádherně prorostlé,... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie) - víno, 20.7.2009
Mám asi 20 l tohoto vína. Krásně čisté, tmavé, až skoro neprůsvitné. Trochu víc ale v ústech svíravé. Na podzim jsem dělal i likér. Chuťově výborný a trochu víc trpký. Víno je ještě v demižonu. Mám ho nalahvovat a ještě rok uložit na dozrání? ... celý příspěvek >
Udírna - návod, 14.4.2009
Vážený pane, se zájmem jsem si přečetl Váš článek, ale nejsem od fochu a tak zůstal nad některými názvy s otazníkem, např. HEBL, ŠÁRA apod. Snad mi vše osvětlí Vaše ilustrační foto. Předem moc děkuji zzstasek@seznam. cz
zásilková zahradnictví, 13.7.2008
Se zahradnictvím Sieberz mám já i kolegyně z práce velmi dobré zkušenosti. Vše, co jsme si objednaly, dodali podle období, kdy se má sázet. Navíc mají rostliny dobře zabalené, takže se s nim nic nestane při přepravě. Navíc mají dobře zpracovanou... celý příspěvek >
Brut gladiol, 22.4.2008
Uznaná a geneticky ustálená odrůda barvy nikdy nemění.Tím, že včas uříznu klas zabráním pouze vylomení, nebo vyvrácení rostliny a hlavně zbytečnému vysilování hlízy.Ta má potom lepší možnost do sklizně krásně narůst a vytvořit dostatečně velký brut,... celý příspěvek >
Jak a zda vůbec prořezat tuto jabloň?, 18.4.2008
Děkuji za odpověď. Bohužel si nejsem jist, jestli správně chápu pojem "patra" a už vůbec netuším, jak poznám loňské přírůstky.
Jak a zda vůbec prořezat tuto jabloň?, 17.4.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pořídil jsem menší zahradu s jabloní mně neznámé odrůdy. Vloni se na ní urodilo cca 10 plodů, žluto-červené barvy, ovšem s černými flíčky, měkké až moučné dužiny a pouze několikadenní trvanlivosti. Jelikož se mi nepodařilo doposud... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu - prosím o radu?, 6.3.2008
Máme tuto rostlinu doma, asi už tak velikou jako je na obrázku. Přinesla jsem ji domů v dosti zuboženém stavu od vnučky. Přesadila jsem ji a začala se o ní starat Opravdu se vzpamatovala a tak jsem zjistila, že potřebuje hodně vody, světlo, ale ne... celý příspěvek >
černá růže, 28.1.2008
Tak já jsem viděl ještě černější růži než je výše zmíněná Black Baccara. Navíc měla krémové žíhání. No prostě nádhera. Pokud se mě chcete zeptat na jméno, tak i kdybyste mě zabili, tak si nevzpomenu. Našel jsem ji na stránkách internetu u dvou lidí.
Co dělat s rybami v zimě?, 18.11.2007
No, co já vím, tak hloubka není tak úplně důležitá. Teda je, ale jde o to, aby voda u dna neklesla pod 3 stupně. Takže pokud je mírná zima, je to v pohodě, ale myslím, že pokud je zima tužší a ve vyšších nadmořských výškách, tak 80 cm nestačí.... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 14.11.2007
Dobrý den, máme filtraci Bioforce 9000 s integrovanou UV lampou. Obojí se každý týden až 14 čistí. Ryb je tam 6, z toho 2 jsou 25 cm, zbytek je menší. Krmíme jen tolik, kolik do pár minut sežerou. Počet rostlin je cca 10-15 na m2, což si myslím, že... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 13.11.2007
Zdravím, už vážně nevím co dělat. Cca v květnu jsme založili rybníček - cca 5 kubíků, je osazen KOI kapry a spoustou různých rostlin. Ph, uhličitany, dusičnany atd. vody je vše OK, ale trápí mě řasa. Zelená, dlouhá, slizská a neskutečně odolná.... celý příspěvek >
Křovinořez Honda - 4takt, 22.9.2007
Pokud máte odkaz na stránku, kde toto uvádějí, tak bych o něj poprosil ať si taky počtu. 4-takt může mít vyšší vibrace než 2-takt z důvodu nižších otáček, ale ruce Vám to fakt neurve. Já sekám kolem 5-ti hodin denně a nemám s vibracemi žádný problém... celý příspěvek >
Křovinořez Honda - 4takt, 21.9.2007
Největší vibrace stejně dělá strunová hlava, takže pokud měřili vibrace motoru, tak raději dejte na zkušenosti uživatelů.
I toto je Mountfield, 16.9.2007
Tomáš: Baťa ti zamítl reklamaci oprávněně.Pokud boty nebyly voděodolné máš smůlu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika