Příspěvky uživatele - 122.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 23.3.2012
Teplo a chlad jsou dva extrémy. Předpokládám, že jste sazenice předpěstovával v teplotách bez výkyvů. Do třech zmrzlých je dávám v kontejnerku s hlínou do polostínu nebo stínu ven, nikdy ne do přímého slunce - úpal je téměř jistý, dubnové slunce je... celý příspěvek >
Kdy a jak začít s hnojením révy (jaro), 19.4.2011
Na jihu Moravy se leckterý vinohrad nachází na skalnatém podloží, tak by mě zajímalo, kolik koleček NPK, hořké soli a hnoje vyplýtvají na jeden ár. Spíš řeší kolik litrů chemie ročně musí vylít na každý keř aby jim ty staré odrůdy nesežrala plíseň a... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 14.1.2011
Se malinko ty pupeny nalévají, ne? Nebylo by lepší založit nové téma, ať se v tomto starém nemusíme brodit starými příspěvky.
Teréz, Augusteller - fa Starkl, 4.8.2010
Augusteller je zrejme jiny nazev stolni odrudy Prim.
Žádné hrozny, 17.6.2010
Je ještě normální, že třetí rok sazená roubovaná réva nebude kvést, mně taky dva Primy sazené už na jaře 2008 stále ani letos nekvetou a přitom ze zastřižených letorostů vyletěly k dnešnímu dni už skoro metrové výhony. Jak tady říká jeden... celý příspěvek >
Skudce vinne revy, 28.5.2010
Nejsem žádný velký vinohradník, ale mně se zdá, že to je spálené buďto prudkým sluncem nebo to v nějakém chladném ránu "omrzlo". Uvažuji podle mých některých sazeninc, které loni provedly prakticky to samé co na obrázku a všechny se vzpamatovaly za... celý příspěvek >
Půda, 6.5.2010
Naprosto nechci zpochybňovat výjimečnou možnost vápenité půdy s kyselým ph, ale nějak mi to nejde na rozum. Vápníkem se obecně ph zvyšuje zásaditost nebo ne? Chemika na to.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika