Příspěvky uživatele - 211.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr odrůdy borůvek, 5.5.2013
Dobrý den Rád bych se zeptal jestli by mi někdo neporadil jakou odrůdou doplnit odrůdu Bluecrop a Northland s ohledem na vzájemné opylení? Původně jsem koupil tyto dvě odrůdy, aby se vzájemně opylovali, ale nejsem si jistý jestli se potkají dobou... celý příspěvek >
Opadávání jablek, 5.4.2012
No letos zkoušíme variantu omezení řezu(prostě se letos nestříhal skoro vůbec) Jakousi teoretickou úvahou jsme si říkali že když dává většinu energie do přírůstků, nemá dost aby udržel plody.Jak říkáte-určitý opad je běžný to vím(máme dalších asi 15... celý příspěvek >
Opadávání jablek, 3.4.2012
Popravdě ani nevím co to je za odrůdu.Možná bych někde ve starých papírech našel co to je?Takový velký, po uzrání červený... Nic moc definice, já vím... Ale dřív nepadali(třeba prvních 7-8 let).Teď podají skoro všechny.
Opadávání jablek, 2.4.2012
Jen jsem tím chtěl říct že to není žádný mladý stromek... Teplem-v okolí jsou další stromy a tam nic pododného nepozoruji.Nehledě na to že dřív jablka nepadali a ohniště tam bylo taky...
Opadávání jablek, 1.4.2012
Rád bych se poradil zda nemáte někdo zkušenost s oadem nazralých jablek na letní jabloni.Vždy se jich urodí snad metrák(je to docela starý strom-cca 15let) ale dozraje tak 5 kg. Zbytek opadá před dozráním.Už se to stává každý rok několik let po... celý příspěvek >
Nepodařené uzení, 1.4.2012
No uzení teplým kouřem (kolem 60'C) používám normálmě.To už mám osvědčený.Ale toto mělo být uzení studeným kouřem, kde je teplota do 30'C
Opadávání jablek, 1.4.2012
Dobrý den Rád bych se poradil zda nemáte někdo zkušenost s oadem nazralých jablek na letní jabloni.Vždy se jich urodí snad metrák(je to docela starý strom-cca 15let) ale dozraje tak 5 kg. Zbytek opadá před dozráním.Už se to stává každý rok... celý příspěvek >
Nepodařené uzení, 1.4.2012
Ješte trošku z receptu-vepřové a hovězí prát paprika(docela hodně-175 g na 5 kg masa)česnek, kmín,pepř a sůl... Ale v receptu bych problém neviděl-je to vyzkoušený.Ještě mně napadá-když jsem mixoval prát tak se logicky v mixeru zahřál a já ho pak dal... celý příspěvek >
Nepodařené uzení, 1.4.2012
A jak se tomu pro příště vyvarovat? Dělal jsem to podle jednoho starého rumunského receptu podle kterého to dělá jeden známý, ale jemu se to nikdy nestalo?Uzení tři dny je u tohoto receptu normální.Dokonce silné klobásy (cca jako naše salámy) udí... celý příspěvek >
Nepodařené uzení, 1.4.2012
Dobrý den opět se na Vás obracím s prosbou o radu.Sice už s křížkem po funuse, ale pro příště.Jak jsem se tu nedávno vyptával na zkušenosti s uzením studeným kouřem, tak se mi to nějak nepovedlo, ale co mě nejvíc štve že nevím proč?Klobásy jsem... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 23.3.2012
Tak mám za sebou první den uzení studeným kouřem.Zatím se mi daří držet teplotu mezí 28-34' C Takže zjišťuji že se studený kouř dá udržet i při krátkém kouřovodu(cca 2 m) Ve zďené udírně.Trošku bylo peklo to ráno roztopit aby nevyletěla teplota, ale... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 21.3.2012
No to právě moc nechápu jak zapálit velký špalek, aniž by mi nevyletěla teplota na 70'? Když dělám maso tak to nevadí, ale u studeného kouře?Udírnu mám zděnou, ta drží teplo, což se mi v tomto případě moc nehodí...
Uzení klobás studeným kouřem, 21.3.2012
No musím trošku oponovat! Před pár lety jsem jedl domácí čabajky podle jednoho rumunského receptu a řekl bych že jsem lepší klobásy v životě nejedl.A když se nechají ještě měsíc nebo dva dosušit(pokud to člověk vydrží) tak to je naprostá... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 20.3.2012
Dobrý den Tak tady pročítám všechny příspěvky za poslední tři roky a mám pocit jako by nikdo neudil studeným kouřem?Já se na to chystám teď o víkendu, ale potřeboval bych trošku poradit jak to kdo děláte?Maso a klobásy teplým kouřem už mám celkem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika