Příspěvky uživatele - 249.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Židoviník německý, 21.7.2012
Dobrý den, je možné někde sehnat židoviník německý? je podobný tamaryšku, ale má bílé květy.
Jak očistit starou terru, 12.7.2012
Děkuji, sehnal jsem něco na způsob arvy, akorát jiná značka. a vcelku to šlo, na to jaká byla předtím, je to dobré, akorát jsem měl strach tím otřít plynové lanko co vede od plynu na ručkách dolu k motoru, je to takový dlouhý bowden, neutrhne se když... celý příspěvek >
Jak očistit starou terru, 12.7.2012
Dobrý den, mám asi 2O let starou terru, podařilo se mi ji zprovoznit, ale chtěl by ji pořádně očistit, byla asi deset let ve stodole, takže je hodně zašlá, zkoušel jsem to vlhkým hadrem ale poznat to není, nevím co by s tím udělal saponát nebo něco... celý příspěvek >
Pěstování ženšenu, 20.3.2012
Dobrý den, jak správně pěstovat ženšen? je možné jej pěstovat jako pokojovku nebo je to venkovní rostlina? Děkuji
Jak snáší vilín řez?, 1.3.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak snáší vilín sestřihávání,? chci ho zasadit poblíž domu a z druhé strany je chodník, tak bych ho potřeboval udržovat v malém tvaru, jde to?  Děkuji
Červený mech nebo lišejník na jabloních, 12.2.2012
Poslední dva tři roky, mě rostou na jabloních na jejich kmemech červené mechy nebo lišejníky, nevíte co to je? dřív to tam nerostlo. Děkuji   Petr
Křovinořez, hřídel, 2.2.2012
Dobrý den, měl bych dotaz, jakou hřídel má křovinořez značky stiga SB 29 DS, pevnou nebo ohebnou? Děkuji           Petr
Jaký poměr oleje a benzínu do terry?, 18.1.2012
Děkuji za radu, ještě bych se chtěl zeptat, kde se vypouští benzín z nádrže? je tam asi tak dva roky starý, a chtěl bych ho vypustit. Děkuji
Jaký poměr oleje a benzínu do terry?, 18.1.2012
Dobrý den, prosím o radu, mám terru rok výr. 81, chci ji zprovoznit, jaký poměr benzínu a oleje mám namíchat? a jak často by se měl měnit olej v té nádobce vedle motoru, a prosím jaký olej do toho dát? Nikdy jsems tím nedělal, tak o tom moc... celý příspěvek >
Chov, 9.1.2012
Dobrý den Nemohl by mi někdo poradit jaký filtr a ohřívač vody mám koupit pro svoji želvu? Nemusí být nejlevnější prej se často ucpává jsou s tím problémy.prostě aby splnila svůj účel. Děkuju
Paprika pritamin, 18.12.2011
Tuším že pritamin papriku u nás budete znát spíše pod pojmem kápie
Moštoměr versus Cukroměr, 17.11.2011
Já používám cukroměr ke zjištění cukernatosti v počáteční fázi - než začne švestkový kvas kvasit. Přidávám cukr do 15 - 17 stupňů na cukroměru. Pokud bude kvas obsahovat málo cukru tak nezkvasí a je ničemu. Pokud by se přidalo moc cukru,... celý příspěvek >
Sezení na křovinořezu při jeho čištění, 9.11.2011
To umývání vodou s jarem by mohl přežít ne? Myslím jen hadrem namočeným do vody, ne koupání v bečce, Je to zasviněné od trávy, prakticky úplně zelený, tak ho chci po sezoně pořádně poumývat, benzín jsem vypustil, takže by měl být na zimu v pořádku... celý příspěvek >
Sezení na křovinořezu při jeho čištění, 9.11.2011
Neměl nic podložené, normálně ho měl na trávníku a seděl na něm, a čistil, prý to tak dělá vždycky, aby nemusel sedět na zemi, hodně se ten křovák ale prohýbal když to čistil, tak se ptám, jestli to tomu nevadí
Sezení na křovinořezu při jeho čištění, 9.11.2011
Dobrý den, mám dotaz, jak čistíte křovinořez? O víkendu jsem byl u známého a ten ho čistil tak, že si sedl na řidítka do toho středu co je přichycuje k tyči, a jarem umýval žací hlavu, může se to tak dělat? nepraskne ta tyč? já mám svůj teprv od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika