Příspěvky uživatele - 189.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 14.10.2013
Zlé spalovanie.Treba nadstaviť karburator?
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 14.10.2013
Mal som vonku sviečku, mala čiernu farbu nie zakarbonovaná.Sviečka by mala mať tehlovú farbu?
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 14.10.2013
Ako to rozobrať
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 14.10.2013
Som prekvapený, žiadna rada.
Red Lane - balerina, 21.3.2013
poprosil by so o radu niekoho, kto má skúsenosti s touto odrodou, už som bol rozhodnutý, že si kúpim túto balerínu, avšak zarazil ma popis odrody na stránke Fytosu, a to, že plody, teda jablká, sú iba okrasného charakteru a nie sú vhodné k... celý příspěvek >
Hnojenie jabloní, 23.4.2012
Dobrý deň, týmto by sa sa chcel opýtať skúsených zahradkárov, ako hnoja jablone na podpníkoch M9 a J-TE-G, teda konkrétne akým druhom hnojiva a v ako čase počas celého roka poznáme základné hnojenie, a to tzv. jesenné hnojenie (po opade... celý příspěvek >
Aprimira, 15.3.2012
Ja som ju už sadil predminulú jeseň (2010), majú ju v Plantex Veselé aj mala jeden kietok minulú jar, ale počas jarných mrazov zmrzol:((, vyzerá, že aj mráz v túto zimu prežila (až do -30), no uvidíme:)) keď budú plody dám vedieť, aj ja som... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 15.3.2012
Zdravím všetkých domácich pestovateľov jabloní, PLANTEX Veselé (Veselé pri Piešťanoch) má túto jar v ponuke jabloň Red Devil, týmto sa chcem spýtať, či niekto pestuje túto odrodu, zvlášť sa chcem spýtať na chuťové vlastnosti jablka Red Devil a stupeň... celý příspěvek >
Opadávanie opelených plôdikov, 23.6.2011
ďakujem za všetky odpovede, určite nektoré vyskúšam, dúfam, že pomôžu, o rok dám vedieť ako to dopadlo laco
Opadávanie opelených plôdikov, 22.6.2011
Ďakujem za odpovede, neboli to žiadni škodcovia, aj opelenie bolo v poriadku, pretože už boli vytvorené plôdky vo veľkosti hráškov (aj väčšie), problém je, že postrupne odumreli, akoby nemali dostatočnú výživu nejakých prvkov, ktoré potrebujú na... celý příspěvek >
Opadávanie opelených plôdikov, 21.6.2011
Ok zatiaľ ďakujem laco
Opadávanie opelených plôdikov, 20.6.2011
Dobrý deň, som zo Slovenska z oblasti Kysúc, mám jeden problém týkajúci sa opadu plôdikov jabloní po opelení (koniec mája). Hoci dôjde k dobrému opeleniu kvetov a vytvoria sa aj plôdiky o veľkosti hrášku (dokonca aj väčšie), tieto neskôr opadnú... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika