Příspěvky uživatele - 89.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiaogulan, 29.2.2008
Mátě někdo zkušenosti s pěstováním této rostliny na zahradě?
Postřik - kadeřavost, 8.2.2008
Myslíte, že už má cenu stříkat nyní broskve syllitem? Mám 5 ks na různých místech a rašení je v různém stádiu.
Jaro se blíží, 7.2.2008
To je hezké, ale proč nám to sdělujete? Tady na rohu prodávají párky.
Postřik proti kadeřavosti, 30.1.2008
To se mi zdá trochu přehnané stříkat každých 14 dnů. Trochu moc chemie na ubohou zahradu. Mám broskve na chalupě, a tak termín volím dle možnosti o víkendu. (Nelze stříkat, když prší, fouká vítr a pod.) Podle mé zkušenosti (nikomu nevnucuji) stačí... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 20.12.2007
Zkuste granule NORAT ATG. Právě teď, když je zima a oni nemají jinou potravu. Ale smiřte se s tím, že jen částečně zdecimujete jejich populaci. Nikdy je nevyhubíte úplně.
past na myš, 13.12.2007
Taková past se nechá udělat z vyšší plechovky např. od znojemských okurek. Přes horní okraj plechovky jde sklopný můstek (houpačka) např z překližky. Na konec můstku připevníte návnadu. Musíte můstek vyvážit tak, aby se sklopil a myš spadla do... celý příspěvek >
kdo krade vejce, 13.11.2007
Určitě kuna. Také já nacházím ve stodole občas vejce, celá i vypitá a několikrát za rok i sádrový podkladek. A kun je tam požehnaně.
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 18.9.2007
Kdy je nejvhodnější období pro odebrání kořenového štěpu pro množení kanadské borůvky?
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 14.9.2007
Ve kterém období se to má provést?
komáří larvy - likvidace, 27.7.2007
Asi jste přehlédl, že se jedná o žumpu! Ta je vždy fuj. Předpokládám, že se v ní nekoupete.
komáří larvy - likvidace, 27.7.2007
Pokud si vzpomínám Dzmogam byly tablety, které po zapálení vyvíjely množství kouře zabíjejícího veškerý hmyz. Přestaly se vyrábět již v 70. letech,protože obsahovaly něco na bázi podobné DDT. Jako kluci, jsme s nimi blbli. To už určitě neseženete.... celý příspěvek >
Kočky - aha, lidská blbost je nesmrtelná, 26.7.2007
Jinak se dívá na kočky někdo s anglickým trávníčkem a záhonkem před okny a jinak někdo(jako já) ,kdo má členitou ovocnou zahradu s bohatým výskytem hryzců, častou imigrací krtků a letními "žňovými" nájezdy hrabošů. Pak oceníte kočku jako vytrvalého,... celý příspěvek >
Mrtvice?, 24.7.2007
Třináct let stará pěkná mohutná meruňka ještě poměrně bohatě odplodila, najednou se listy začaly kroutit a usychat. Po třech týdnech jsou úplně hnědé a suché a je po meruňce. Hryzec v tom není. Je to tzv."mrtvice"? Mohu na stejné místo vysadit opět... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 11.7.2007
Tuto odpověď jsem obdržel po dotazu, proč opravny nemají k dispozici po několik týdnů náhradní kolečka. Dobrý den, s odvoláním na Vaši zprávu sdělujeme následující. V žádném případě se nejedná o jinou kvalitu strojů prodáváných v obchodních... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 10.7.2007
Já bych doporučil značku STIGA (Já ji koupil na Karlovarské v Praze). Důrazně varuji před nákupem v marketech. Cena je možná nižší, ale až dojde na reklamaci, nebudete několik měsíců sekat. Dále varuji pčřed značkou McCulloch. Koupil jsem ji vloni v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika