Příspěvky uživatele - 194.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikácia hmyzu, 29.1.2015
Řekl bych, že ano. Kdyžtak pro porovnání viz foto Rus domácí v zachovalejším stavu. Petr L.
Identifikácia hmyzu, 29.1.2015
Takhle na první pohled mi to připomíná něco z okruhu švábů. Petr L.
Co je to za houbu?, 9.12.2014
Já tedy vidím, stejně jako pan Josef, Strmělku mlženku. Nicméně do guláše také dobrá. Petr L.
Nepálivé feferónky nebo chilli, 25.8.2013
Trinidad Perfume (Parfume) vypadá zajímavě, celkem by mě nenapadlo mezi těmito druhy hledat něco mírně pálivého, mám to spojené spíše s Habanery. Tenhle rok jsem zkusil Jalapenos odrůda Jalahot, zatím ještě visí na keříku a pomalu začíná červenat.... celý příspěvek >
Kde sehnat odrůdu angreštu Šolcova naděje?, 30.6.2013
Na jaře jsem ji kupoval na dobírku v ovocné školce Malochýn (Bohumil Petruželka). Petr L.
Objednávka od Starkla, 30.6.2013
Dobrý den, tak samozřejmě, že přeprava si vybere svou daň, ale zrovna u Starkla si připlácíte dost navíc, tak bych čekal, že to bude mít ošetřené podstatně lépe a hlavně budou koukat, co lidem posílají. Pokud Vás teď ocituji: "Ono je těžké poslat... celý příspěvek >
Stevia rebaudiana (cukerná), 16.6.2013
Zkusil bych Biool, v počátcích zabírá dobře. Mě se svilušky tenhle rok pustily do proskurníku a v zahradnictví mi tentokrát poradili preparát Symfonie 3 v 1 (je to taky z přírodního oleje). Efekt byl dokonalý, ale přišlo mi, že to způsobuje... celý příspěvek >
Dva druhy jahod, 16.6.2013
Co stále hledáme? Já osobně zajímavosti ;) V tomhle případě nejde ani tak o hledání jahody pro konzum, jako o zvědavost, co se z toho nakonec vyklube (viz mé dřívější podezření na recyklaci odrůdy Ananasová bílá). Bohužel rok práce přišel vniveč, což... celý příspěvek >
Stevia rebaudiana (cukerná), 16.6.2013
Zdravím. koukněte hlavně na spodek listů a k řapíku, zda-li tam nejsou drobní členovci (do 1 mm), případně i jemné pavučinky. Jakmile u sebe vidim podobnou "krupičku" na listech, tak to jsou většinou svilušky. Petr L.
Dva druhy jahod, 15.6.2013
Zdravím, chvilku trvalo tohle téma najít, ale protože u mě se zrovna extra nezadařilo, tak jsem tu pro změnu s dotazem. Urodilo se někomu na tomhle jahodníku něco? Sazenice minulý rok celkem hezky rostla a bohatě odnožila, takže jsem získal další... celý příspěvek >
Redlove, 11.6.2013
Dobrý den, je to možné. V době, kdy tahle diskuse započala, tak Lubera sama uváděla množení jen na podnoži M9 a v Anglii se v obchodech objevila ještě na M26, takže z toho jsem vycházel. Od Starkla mi totiž oficiálně přišlo vyrozumnění, že oni... celý příspěvek >
Jak se dělají hybridní rajčata, 10.6.2013
Vrátil bych se ještě k dotazu pana P.Z. na záměnu "otce a matky". První, co mě napadlo bylo, že je to jedno. Jenomže pak jsem začal uvažovat nad tím, jak je to vlastně u heterozygotů a tady teď tápu. Resp. zda-li jsou všechny pohlavní buňky vzniklé... celý příspěvek >
Hnojenie paradajok granulovanými slepačincami, 2.6.2013
Dobrý den, nedávno jsem do jiného tématu umisťoval odkaz na návod od Agro, kde se používá granulovaný kravský hnůj v množství 300 - 400 g na rostlinu (pro normální vzrůstná rajčata).  Granulovaný slepičinec na tom bude podobně. Na kusy bych to... celý příspěvek >
Kiwi nekvete - nerodí, 28.5.2013
Trochu to načnu. Ve stejném roce jsem u Starkla koupil odrůdu Jumbo a nechávám jí volně růst po konstrukci (bez střihu). Co jsem na počátku koukal, se střihem se počítá doba do plodnosti na 3 roky po výsadbě. Předpokládám, že i nestříhané sazenice na... celý příspěvek >
Chilli - na slunci uvadá, 19.5.2013
Rosil jsem většinou po ránu, ještě než začalo sluníčko pořádně hřát. Mám rostlinky na východním balkóně, takže k poledni už to jde do stínu. Hydrogel používám vážený od firmy Agro CS, ale už je u nás minimálně jeden další prodejce, co ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika