Příspěvky uživatele - 88.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlodějina Kavapo, 20.8.2012
Mám podobnou zkušenost s firmou Kavapo. Počátkem března jsem koupila nosné kuřice, které podle letáku měly stát 100-150,- Kč za kus. Prodávající pán však chtěl 220,- Kč za kus. U firmy Kavapo už v budoucnu rozhodně nic nekoupím .
Roubování v létě, 10.8.2012
Dobrý den. Po přečtení diskuze na tomto foru jsem před měsícem narouboval několik jabloní a hrušní. Všechny rouby se ujaly a v současné době mají pupeny cca 1cm. Chtěl bych se zeptat, zda výhony stačí dokončit pro letošní rok vývoj, dostatečně... celý příspěvek >
Přesadit do většího?, 16.5.2012
Takze beros a hamik nejmensi z tech odrud co se tyka vzrustu?
Pestovani melounu zluteho cukroveho, 8.4.2012
Dobry vecer, prosim Vas, poprve jsem si zasadila tento meloun.Rostlinky uz mam asi 10-15 cm vysoke.Jsou na nich uz male prvni prave listecky(tedy druhe listecky).Jsem uplny zacatecnik-myslela jsem si, ze rostlinky zasadim do foliovniku a ze budou... celý příspěvek >
Šáchor, 11.3.2012
taky pěstuji šáchor, nemá rád přímé slunce, spíš polostín i tak se může stát že mu osychají špičky, mám ho vysoký od země met a třicet cm, dám mu vždy plnou misku vody a dobře tři dny si ho nemusím všímat, je dobře ho hnojit jakýmkolif hnojivem, já... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 7.3.2012
Zdravim. Staci na presazeni sazenicek 0,2l kelimek od jogurtu nez pujdou do kvetinace? Bavime se o paprikach a rajcatech..Dekuji
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 14.2.2012
ano predevsim odrudy rajcat na balkon. Co nejake cherry odrudy? Minuly rok jsem mel na balkone v kvetinacich velke sladke silnostenne, sice nenarostly tak velke, ale bylo jich hodne, proto se ted snazim vybrat odrudy ktere budou lepsi. Dekuji
Zamrzání jezírka, 11.2.2012
položte na led kus polystyrenu a už nezamrzne
Proti zamrzání jezírka, 11.2.2012
nejednoduši zpusob je kompresorek a položit nad diru kus polystyrenu a o nic se nemusite dal starat nezamrne ikdyz bude  -30.
Lilek ve skleníku, 24.6.2011
Také do rostlin pane Mirku šťouchám, dokonce naschvál, a také s nimi schválně i potřásám. Funguje to bezvadně na papriky, ale na ty moje umíněné lilky zatím ne. Dnes jsem se pokusila o opylení asi 15 květů jen tak malíčkem, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika