Příspěvky uživatele - 172.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitá meruňka, 19.9.2012
Dobrý den.Jelikož mám malý prostor na zasazení ovocných stromů, rozhodl jsem se pořídit napřed sloupovité jablka Redcats a Starcats, které mám již druhým rokem a jsem s nimi maximálně spokojen, nestříhám,nepoužívám postřiky, plodí krásné jablka.Letos... celý příspěvek >
Praskání bobulí, 1.8.2012
Před praskání bobulí vosy a nic jiného hrozny neokusovaly, nyní když rozpraskaly tak ano.Těch pár nepopraskaných si nevšimnou.
Praskání bobulí, 31.7.2012
První týden v červenci bylo i přez 30 st, následně se ochladilo a teploty se pohybovaly okolo 22 st a občas zapršelo.Jak jsem již psal mám jen jednu sazenici která pokryla pergolu a tak nemohu porovnat s jinou odrůdou, možná by stálo za to vedle... celý příspěvek >
Praskání bobulí, 30.7.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď.Od vysazení révy jsem ji ani jednou nepřihnojil a ani si nemyslím, že by bylo vystaveno přímému slunci viz.foto, spíše naopak.Zlikvidovat komplet sazenici a vysadit novou odolnější sazenici mě přijde líto když tak krásně ozdobila... celý příspěvek >
Praskání bobulí, 30.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím o radu s praskáním nedozrálých bobulí.Jedná se o stolní révu u pergoly.Stáří révy sedm let.Réva je velmi vytální a zdravá proti perenospoře a oidiu jsem prodedl postřik jak před květem, tak i po odkvětu.Žádnou... celý příspěvek >
Moučnaté broskve, 18.7.2012
Děkuji za odpověď.Určitě zkusím při příští sklizni broskve sklidit dříve a nechat konzumně dozrát, avšak na jiném stromě u matky na chalupě jsem trhal broskve v plné zralosti a byly vždy dobré a šťavnaté, zřejmě asi jiným druhem odrůdy.
Moučnaté broskve, 17.7.2012
Dobrý den.Mám mladší stromy broskví které rodí již třetím rokem.Neprojevuje se žádná nemoc a i dozrálé plody jsou velké a vybarvené, bohužel jsou každoročně moučnaté, chuťově nedobré.Kde je chyba?Děkuji za radu.
Réva Saphira, 15.5.2012
Děkuji za info a odkaz.Co jsem se dopídil, tak z klonů RR Gm64 a Gm88 vznikl Arnsburger xSeyve Villard 1-72,který má zřejmě vlastnosti bílého burgundu.Dále víno spíše neutrální s trochou ovocnosti se podobá svěžímu burgundu.Pravidelně vysoký... celý příspěvek >
Réva Saphira, 14.5.2012
Dobrý den.Máte prosím někdo zkušenosti s pěstováním vinné révy Saphira?Jaké dává víno, s jakou cukernatostí, jak vypadá hrozen, jaké použít vedení, atd?Vím jen že je to kříženec z Německa Ryzlinku rýnského a Rulandského bílého.Co jsem slyšel tak... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 11.4.2012
Má někdo vypozorovaný do kolika mínus stupňů fungují postřiky jako je např.Baycor, Champion a jiné?
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 8.4.2012
Přeji hezký den.Na zahradě mám dvě středně velké meruňky.Včera večer jsem pod oběma zapálil oheň a po utvoření dostatečného množství žhavých uhlíků jsem oheň zasypal polosuchou trávou, kterou jsem vyčesal vertikutátorem ze zahrady a přidal trochu... celý příspěvek >
Janovec - čilimník - Cytisus - Apricot GEM, 24.3.2012
U nás na Mladoboleslavsku jsem si vydloubnul dvě malé rostlinky v lese na pasece, kde rostou jako plevel a v prvních letech konkurují zasazeným mladým sazenicím jehličnanů.Již prvním rokem narostly o cca 1 metr.Druhým rokem se rozrostly tak, že... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 23.3.2012
Dobrý den.Letos na jaře jsem koupil dvě sloupovité třešně v Hornbachu.Jedná se o ranější Sylvii a pozdnější Helene.Pupeny mají již zespodu cca 10 cm od naroubované části.Prosím někoho o radu, jestli mám spodní pupeny do určité výšky odstranit,... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 2.3.2012
Děkuji Wimpimu a Paľovi za odpovědi.Myslím, že v okolí se nikdy žádný révokaz nevyskytl, přezto raději dle rady seženu roubované sazenice.Ještě k panu Paľovi.Nedoporučujete vypěstovat sazenice z řízků viz.výše udávané důvody, přezto v tomto tématu... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 1.3.2012
Jedná se o 50 sazenic Rulandského šedého a 50 Pálavy, je tedy možné, že by révokaz nakazil i původní naroubované sazenice?Nebo by při případném napadení révokazem zahynuly i sazenice z řízků?Dále jsem na podzim koupil pár sazenic stolních odrůd... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika