Příspěvky uživatele - 100.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letni údržba sloupové jabloně, 15.7.2012
Ano, je to asi ono, krček je hnědý, suchý, odlupuje se. Díky za informaci.
Letni údržba sloupové jabloně, 10.7.2012 Obsahuje fotku
Ještě to foto
Letni údržba sloupové jabloně, 10.7.2012
Já jsem opravdu od těchto jabloní nečekal žádné zázraky, ale i když je mám krátce, zasazeny 2010, začínám být silně skeptický A před 3 dny jsem zjistil, že ze dne na den mi jedna "odešla" - viz foto. Je to spáleno sluncem? Hraboš asi ne, neboť nejde... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 27.6.2012
Ještě takovou drobnost. Při výběru sekačky platí, že na každých 10cm délky nože je třeba 1 HP + 0,5HP na pojezd. Sekačka se záběrem 50cm s pojezdem tak potřebuje nutně 5,5 HP. Jaroslav Orlík.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 27.6.2012
Když jsem vybíral sekačku, první, co jsem udělal, bylo, že jsem objel servisy sekaček v okolí. Jediné, co jsem si z těch návštěv odnesl, bylo poznání, že nikdo ze servismenů, by si nikdy nekoupil sekačku s motorem Honda. BaS je neméně dobrá značka,... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 27.6.2012
Dobrý den, Pavle. Já bych v tom, že má jedna značka větší průměr trojzubce, velkou výhodu neviděl. Záleží totiž na tom, jak hustá a vysoká sečená tráva je. Jakmile nahodíte 300mm trojzubec a půjdete s tím na hustou trávu po kolena. nadřete se, jako... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 27.6.2012
Když jsem se, předloni, konečně rozkýval, že si koupím křovinořez, byl u mě parametr číslo jedna servis. Když jsem zjistil, že servis je nedostupný, nebo že je daleko anebo že je drahý, šla značka z kola ven. Cena byla až poslední, protože při... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 1.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den taky dám malou radu jak sem založil já.Jelikož mám révu jenom kolem pergoly stříhám už na podzim na 2 očka.17.11 sem dal řízky s třema očky do zavařeninové slenice s asi 4cm vody převařené čisté.Střihnuté tak že nad vrchním očkem asi 2-3cm... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 8.2.2012
Pročetl jsem si celou diskusi a nenašel to jablíčko, které je mým favoritem. Jedná se o Ontário, které přímo miluji - jeho nakyslou chuť, svěžest apod.  Sami opět vidíte, že to je, jak bylo několikrát zmíněno o každém z nám, jaké máte chutě.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 29.1.2012
Dobrý den, souhlasím s Vaším názorem. Začína to být až moc osobní. Každý ma právo na svůj názor, a každy máme jinou zahrádku. Takže bez upozornování na to kdo se kdy spletl, neměl pravdu, výčitek by bylo přijemnější počtení. Jinak velice rád čtu... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 17.11.2011
Pro mne je Ontario jkedno z nejlepších jablíček, pokud se myslí s nakyslou chutí, doporučované diabetikům.
Bohemia nepřekonaná, 11.11.2011
Já jsem si koupil loni Florínu, jaké s ní máte zkušenosti - myslím plody, chuť a další. Děkuji.
Zastřešení přístřešku na dříví, 10.11.2011
j.c. Díky za příspěvek, je super ten návod!! Když spočítám latění a např. šindel tak je to jednou tak dražší jako vlnovka.
Zastřešení přístřešku na dříví, 9.11.2011
A máte někdo zkušenosti s bitumenovou vlnovkou?
Zastřešení přístřešku na dříví, 3.11.2011
Zdravím všechny. Chci si postavit přístřešek na dříví o rozměrech 8x2 m. Potřebuji poradit čím jej zastřešit. Sklon bude 1 m.  Poraďte, či se pochlubte, jak jste to vyřešili Vy. Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika