Příspěvky uživatele - 66.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrody slivek, 8.1.2014
Uz som prispieval do viacerych diskusii, tak sa nechcem nejak opakovat.Ale kratucko.Stare odrody sliviek zberam, aj za pomoci priatelov uz viac rokov.Mam celkom peknu zbierku Spendlikov(podla matecnych stromov),Bystriciek, Durandzii a cca 10 odrod... celý příspěvek >
Vlaška končí, 28.2.2012
Naozaj pekny strom, ktory vobec nevyzera nezdravo.Pokial by bolo mozne poslat vruble, bol by som rad.V mojej zbierke starych odrod jednoducho Vlaska chyba.Viem, ze sarka v buducnosti asi bude problem a vacsina veci(Belice, Bystricke)ma tymto v... celý příspěvek >
Žlutá švestka - kde ji sehnat?, 27.2.2012
Pestovaniu Belíc sa venujem už niekolko rokov.Snažím sa zbierat vruble zo starych stromov(mám ich asi 20 roznych),takze sa to da.Vdaka dobrym kamaratom je tá zbierka už celkom pekna.Najstaršie stromy pravidelne rodia a šárka sa nejak tragicky... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 22.12.2011
Rouby určite nie sú problém.Ako som spomínal, ja zberám najma slivky, takže tu je tá paleta dosť široká.To, čo som zozbieral sám, nie je problém a to, čo mám od známych (oveľa vačších zberateľov ako ja), treba diskutovať s nimi.Je to pekné, že... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 19.12.2011
Po prečítaní Vašej diskusie, by som sa chcel tiež trocha podeliť. Stromy (najmä slivky) sú mojím koníčkom, kde sa snažím zberať najmä staré odrody - Belice (Podolské Kopanice, Tabán, Jeruzalem, Stará Myjava, Strážnice, Zabudišová...), Bystrické... celý příspěvek >
Špendlíky, 1.8.2009
pokial je to otazka na mna, tak ako sa to vezme.Dalej urcite v tom, ze nejakych 100 stromov uz rastie, nejakych 10 celkom pekne plodi a na urodu z novych matecnych stromov cakam.Mate pravdu v tom, ze je to velmi zdlhave a vysledok otazny, no myslim... celý příspěvek >
špendlíky - foto, 11.3.2009
som velmi rad, ze sa vam moja praca paci.Ja mam stromy rad a bolo by mi velmi luto, keby niektore odrody len tak odisli.Viem, ze sarka je potvora, ale snad sa casom najde na nu liek, takze mojou ulohou je len zachovat tuto odrodu, pokial mozno vo... celý příspěvek >
špendlíky - foto, 10.3.2009
ahoj, spendliky(u nás belice) pestujem už niekoľko rokov.Mám z Kopaníc pozbierané vrúble z rôznych matečných stromov, kôli zachovaniu genofondu. Vzhľadom na to, že matečné stromy už prežili niekoľko 10 -tok rokov, myslím, že dokážu žiť aj so šárkou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika