Příspěvky uživatele - 215.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychle rostoucí okrasný keř, 12.4.2011
Nedávno jsem sázel Zlatý déšť, Vaigélii red lake a Jasmín (Pustoryl).Také ho chci nechat narůst do cca 2 m.Sázel jsem 60cm od plotu.  Zdenek.
Rybíz, 11.4.2011
Díky, zkusím to (ten) Karate.   Zdenek
Sladký angrešt a rybíz pro děti, 6.3.2011
Máte ještě někdo zkušenosti s angreštem  Niesluchowski? Co jsem se díval na netu, tak jsem toho moc nenašel.Ani tady se o něm moc nepíše.Na podzim se chystám rozšířit "řadu" angreštů.K Primě, Invictě,Remarce a Karátu vysazené loni na... celý příspěvek >
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 6.3.2011
Tak dnes jsem byl angrešty ostříhat.Za oknem vypadá že je tam pěkně, ale skutečnost je opačná.Zima a fouká docela silný vítr.
Co Vaše réva? (rok 2011), 28.2.2011
Takže mám tomu rozumět tak, že kmínek bude pokračovat z nejvyššího rašícího pupenu a ty spodní se poté vyloupnou? Díky.Zdenek
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.2.2011
Díky Mirku, v loňském roce jste mi radil se zakořeněním :o) Takže budu muset asi pěstovat nový kmínek že?  Zdenek
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.2.2011 Obsahuje fotku
Právě jsem se vrátil ze zahrady.Loni zasazená réva vyhnala pouze o 30 - 80 cm. Co jsem se teď díval vršky jsou zmrzlé cca 15cm.Co s tím, mám to zastřihnout na dvě spodní očka? Přiložené foto je pořízené z podzimu.Díky za rady.  Zdenek
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 20.2.2011
Tak to mám alespoň jednodušší rozhodování.Díky.Ještě jsem se tady dočětl, že bude lepší při popěti Discus a po odkvětu Bioton. Už aby to jaro začalo, příští týden má zase pěkně mrznout...    Zdenek
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 19.2.2011
Také raději provedu postřik u rezistentů.Co jsem se tady dočetl tak by se mělo stříkat při poupěti a po odkvětu.Budu stříkat buď Rubiganem, nebo Discusem, ještě nevím.Musím něco koupit.   Zdenek
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 6.2.2011
Tak jsem se právě vrátil s manželkou z krásné procházky na zahradu.Při té příležitosti proveden první postřik Kuprikolem. Zdenek.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 5.2.2011
Pokud nebude zítra pršet, půjdu postříkat loni vysazenou broskev proti kadeřavosti. Zdenek.
Co Vaše réva? (rok 2011), 1.2.2011 Obsahuje fotku
V loňském roce jsem dostal několik řízků révy.Téměř všechny vyrašily. Výhony od cca 30-80cm.A ke všemu nebyly dost silné.Jsem zvědavej na jaro co z toho bude.  Zdenek
Sloupovitý ostružiník Navaho, 31.12.2010
Tak jsem si koupil "Navaho" na podzim u Starkla.Jsem zvědavej jak se mu bude dařit.Příští rok doplním jeho foto.Pokud ho někdo máte, napište vaše zkušenosti, foto vítáno.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 31.12.2010 Obsahuje fotku
Já jsem na jaře vysadil Karát, Remarku,Invictu a Primu-tu jsem i ochutnal.Příští rok se chystám přikoupit Rixantu, Rokulu,Rolondu a Darek.Snažím se kupvat rezistentní, ale co jsem tady četl, tak i ty by se měli stříkat. Zdenek.
Sloupovitý ostružiník Navaho, 26.9.2010
Kupuji ho příští týden.Pokud má někdo nějaké nové info, tak dejte vědět.Díky Zdenek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika