Příspěvky uživatele - 215.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 16.7.2011 Obsahuje fotku
A asi největší propad listí je zatím u Remarky
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 16.7.2011 Obsahuje fotku
Prima
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 16.7.2011 Obsahuje fotku
Tady Victoria
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 16.7.2011 Obsahuje fotku
Tak teď mi pro změnu nějak hnědnou listy na rybízu i angreštu a poté opadávají.Čím by to mohlo být?    Děkuji    Zdenek
Naprasklé vijany u odrůdy Ildi, 13.7.2011
Letos jsme poprvé zasadili Ildi.Jeden na zahradu, druhý do květináče na balkón.Obě prospívají perfektně, řekl bych že na balkóně vypadá dokonce lépe jako na zahradě.Chtěk bych se zeptat kolik máme nechat na Ildi vijanů než zaštípneme terminál? Na... celý příspěvek >
Nádrže na dešťovou vodu, 5.7.2011
Já ji budu instalovat za chatu, která bude stát až příští rok (doufám :o)) a mám v plánu ji zakrýt takovou tou bambusovou rohoží (jsou hodně vidět na balkónech).   Zdenek
Poškozené listy, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem vyfotil detail listů.Zatím tak nevypadají všechny.Stromek jsem zalil a namulčoval trávou.Snad neodejde, byla by ho škoda.   Zdenek
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 3.7.2011
To já jsem byl po třech dnech na zahradě.Okurky už chytly plíseň,včera postříkáno, preventivně i rajčata.Jinak z angreštů sklizena Prima (neuvěřitelné přírůstky) a Invicta.Remerka a Karát se začínají vybarvovat.Snězen také Losan a Eva, příští týden... celý příspěvek >
Pergoly, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Ještě z boku.  Zdenek
Pergoly, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Také hodím foto.Stavěli jsme altánek u rodičů.
Kadibudka - plánek, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Hotovo a valím do práce.
Kadibudka - plánek, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Natřeno
Kadibudka - plánek, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Opalubkováno
Kadibudka - plánek, 30.6.2011 Obsahuje fotku
konstrukce
Kadibudka - plánek, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Fotografie 2
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika