Příspěvky uživatele - 249.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánové slupky, 19.2.2012
Tak jsem trochu listoval přes pana Googla a skutečně jsou banánové slupky velmi vhodným aditivem! Nejčastěji se doporučují pod rajčata společně s vaječnými skořápkami. Ty se doporučuje převařit, snad kvůli salmonele. Pod jednu rostlinu 2... celý příspěvek >
Domácí šunka, 19.2.2012
děláte chybu, nepatří tam obyčejná sůl ale řeznická rychlosůl PRAGANDA, jak jinak by z toho šunka vznikla??? u jednoho výrobku na domácí šunku mají špatný návod a už několik let dělají stovky lidí chybu a diví se, že by tu šunku skoro ani pes... celý příspěvek >
Banánové slupky, 19.2.2012
Včera jsem koukal na film Sedm životů, tam ty slupky radil Will Smith přidávat do záhonu k venkovním okrasným kytkám. Osobně se mi daleko více líbí představa slupky od banánu spolu s tlející trávou pod sazenicemi rajčat, než hrst umělého NPK z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika