Příspěvky uživatele - 224.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojova rajcatka, 13.11.2013
Mirku, farba Vam nepomoze, ak nemate vykon. Apropo, akym vykonom krmite tie vase rastlinky?
První broskvoně dozrávají, 2.8.2013
...ked budete zavarat tvrdsie plody sa natrapite.
Mravenci -> mšice, jak na ně?, 22.4.2013
O tom, že mravce sú naozaj vynaliezavé, potvrdím aj ja. Na stromčeky používam obojstranne lepiacu pásku od BIO Plantella. Zaujimavosťou je, že po čase si mravce začali na pásku nanášať drobné zrniečka hliny a takto si vydláždiť cestu aj cez lepiacu... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 17.4.2013
vo vseobecnosti mi pri takychto dilemach najlepsie osvedcila osobna skusenost, preto by som si najprv vytipovane modely skusil pozicat z pozicovne. cena za prenajom na cca 2 hod. je zanedbatelna oproti cene stroja. hodina cesta hore-dole do pozicovne... celý příspěvek >
Úklid filtrace na zimu, 29.10.2012
Je skoro jedno ci je dlhodobo minus 10 alebo minus 30. Ak lad ma roztrhnut tu nadobu, tak ju roztrhne a teplota to neovplyvni. Teplota nehra rolu ak sa vytvori lad. Lad ma vacsi merny objem ako voda nezavisle ci minus 4 alebo minus 100.
Sieberz - katalog, 15.9.2012
Kuresia je výborná!!! Krásne silné rastliny a bezproblémový rast a rodivosť. Tie som ich kúpil u Sieberzu.
Sieberz - katalog, 15.9.2012
Dobrý deň, dovoľujem si napísať touto cestou názor na firmu Sieberz. Ja osobne mám veľmi dobrú skúsenosť s ovocnými stromčekami. Cena je síce drahšia, ale ujali sa mi všetky zakúpené stromčeky. Je pravda, že mi jednu hrušku,,trafil šľak,,,... celý příspěvek >
Hnojení dusíkem na list - v jaké hodině?, 8.7.2012
nie je pravda. Kvoli fotochemickemu rozkladu sa cez den neodporuca aplikacia mocoviny.
Rajče Stupické polní rané, 8.7.2012
Je naozaj vynimocna. Ma listy ako ziadna ina, podobne paprike. Navyse dava take silne vyhony, ze je aj tazko na dusi ich odtrhnut. Chut OK. I ked ju niektore odrody kvalitou predcili (napr. bejbino), patri medzi top.
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 8.7.2012
Jarda, ak tam mate vela prekazok, zvolte hlavne malu a lahku sekacku. Aby ste sa pohodnlne vyhli prekazkam, musi byt sekacka mensia. Velka vykonna sekacka v takej zahrade je prekliatim. Darmo urobi kus roboty po rovnom terene dopredu, ked ju budete... celý příspěvek >
Zeleny limec na steně bazénu, 8.7.2012
koncentrovany chlor alebo peroxid vodika
Nacpání písku do běžné kartušové filtrace, 7.7.2012
Poradte prosim niekto filtraciu na detsky bazen, najlepsie nejaky ponorny filter, aby sa nemuselo do stien vrtat...
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 6.7.2012
Testujem uz 20 dni (odkedy zacali tie tepla) nasledovny system. Bazen 2 m priemer, 60 cm vyska. Peroxid ako zdroj kyslika, kvarterna amoniova sol ako antimikrobialna latka (volaju to nejak "baby enzym" alebo podobne, je to podvod, neviem preco sa to... celý příspěvek >
Sázení muchovníku, 6.4.2012
Pestovať muchovník v tvare kríčka je rozumné rozhodnutie zo strany p.B. V prípade, že je však naštepený na niečo iné ako Amelanchier, čo nevyháňa koreňové výmladky, nebude možné kríček dopestovať, ale bolo by možné pokúsiť sa napr. o vejárovitý tvar... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 18.2.2012
Bohužial páni, asi vás sklamem, ale BS Intek Pro nemá tlakové mazáni, ale "len" tlakovu filtraciu oleja cez olejovy filter. Mám tento motor (Intek Pro OHV 6,5 hp) doma, pouzivam ho uz 6 rokov na malotraktore, sekacke, rotavátore, cize dostáva zabrať... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika